69049
59818
77384
71532
Pokój Życzeń

Droga społeczności uczniowska!

W sobotę Pokój Życzeń po raz ostatni otworzył przed Wami swoje wrota. Odbyła się ostatnia weekendowa zabawa, a Marian ostatni raz krzyczał na wszystkich, wypominając, że Ci o nim wspominają. Chciałybyśmy Wam ogromnie podziękować za zaangażowanie w przygotowywane zabawy, ciepło wnoszone do codziennego życia tego pomieszczenia, miłość do Mariana, przeczytane regulaminy i rozpiski, ale też po prostu za obecność. Nie macie pojęcia ile radości nam ona sprawiła. Zgodnie z obietnicą, przez dwa miesiące prowadziłyśmy Ranking Gwiazdeczek - a teraz przedstawiamy Wam (choć Marian cały czas ukrywał go pod komendą !ranking) wyniki Waszych pokojowych zmagań! Pierwsze trzy miejsca otrzymują również od nas pamiątkowe dyplomy (po kliknięcu w nazwisko, przekieruje Was do dyplomu). Podsumowanie jest dostępne tutaj, każda zdobyta przez Was gwiazdka miała wartość 20 punktów. Pamiętajcie, że nikt z Was nie jest przegranym. 

I MIEJSCE (+40 punktów)
Rosalia Rossard - 26 ✰

II MIEJSCE (+30 punktów)
Rue Valdez - 25 ✰

III MIEJSCE (+20 punktów)
Agusia Slytherin - 24 ✰
Albus Severus Harry Syriusz Black -  24 ✰
Vicky Lee -  24 ✰


Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!
Prefekt Naczelne:
Rosaline Morgan & Zoe Anderson

Rozwiń pergamin >

Obowiązki nauczycieli

Szanowni Profesorowie!

Przyszedł czas na podsumowanie waszej pracy w siódmym i ósmym tygodniu XLI roku szkolnego. Wszystko zamieściliśmy w tabelach, które znajdziecie poniżej. Skróty kolumn zostały opisane w notatce, wystarczy najechać na wybraną komórkę. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Przypominamy o obowiązku dodania dziennika ze sprawdzianu w klasie I oraz egzaminu w klasie II.

>>Punktacja nauczycieli #7<<
>>Punktacja nauczycieli #8<<


Z wyrazami szacunku
Isabella i Crispin Stewart

Rozwiń pergamin >

MO „Piertotum Locomotor”

Droga Społeczności Szkoły!

Niedawno odbył się pierwszy etap Międzyszkolnej Olimpiady "Piertotum Locomotor". Wasze prace zostały już poprawione, a wyniki zebrałem w arkuszu. Po analizie wyników zdecydowałem, aby obniżyć próg procentowy. Tak więc do drugiego etapu przeszedł każdy, kto uzyskał przynajmniej 40% punktów za test.

[WYNIKI 1. ETAPU]

Drugi etap odbędzie się w najbliższą niedzielę (07.03) o godzinie 18:00 w [/join piertotum_locomotor] i będzie miał charakter praktyczny. Zalecam przypomnienie sobie metody krokowej, wymnażania genetycznego, metody klimatycznej oraz zasad wykonywania praktyk metodą dysocjacji jonowej.

Szczegółowy regulamin i spis zagadnień znajduje się [TUTAJ].

W przypadku gdy ktoś nie może pojawić się w podanym terminie olimpiady, można zgłaszać się do mnie (arsen.mctireliath@gmail.com) do wtorku (09.03) w celu zaliczenia drugiego etapu.

Z poważaniem,
Arsen McGreen

Rozwiń pergamin >

Oceny proponowane i informacja

Kochani!

Ogromnie spóźniona przybywam z propozycjami ocen, które mogą zmienić się już tylko jutro. Bez przedłużania, oto one:

[G] Zoe Anderson - Wybitny
[H] Catie Catlover - Wybitny
[R] Ala Peace - Wybitny
[R] Amy Bing - Powyżej Oczekiwań
[R] Jason Frostern - Wybitny
[R] Skylar Harvey - Powyżej Oczekiwań
[S] Lukrecja Weasley - Wybitny

Pomyłka jest rzeczą ludzką i jeśli cokolwiek z ocenami się nie zgadza, proszę napisać do mnie jak najszybciej (prof.ariacarter@gmail.com). 
Pragnę Was także serdecznie zaprosić na dwie lekcje dodatkowe, które odbędą się jutro o godzinie 17:00 w lochach. Postaram się, żeby nie były zbyt ciężkie, aby Wasze przeciążone wiedzą umysły nie musiały pracować na wyższych obrotach przed egzaminami.
A skoro o egzaminach mowa, ten z eliksirów odbędzie się zgodnie z planem, zostanie poprzedzony jeszcze jedną lekcją.

Życzę powodzenia i przepraszam za niedogodności,

Rozwiń pergamin >

Plebiscyt & ankieta ewaluacyjna


Drodzy Uczniowie, Stażyści i Nauczyciele!

Zakończenie roku szkolnego zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego też jest to najlepszy czas na opublikowanie ankiety, w której będziecie mogli zgłaszać swoich kandydatów do szkolnego plebiscytu Kryształowe Tytuły. W tym semestrze postanowiliśmy przygotować dla Was 17 kategorii, do których będziecie mogli przypasować osoby należące do społeczności Akademii Magii Ramesville. Wygrane osoby otrzymają pamiątkowe dyplomy!

Głosy można oddawać do piątku (tj. 5 marca) do godziny 2000. Formularz znajdziecie klikając w obrazek zamieszczony powyżej a w formularzu znajdziecie dokładny opis tych kategorii.


Dodatkowo zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety oceniającej pracę i zaangażowanie nauczycieli, opiekunów oraz dyrekcji. Jej uzupełnienie zajmie wam kilka minut, przeniesiecie się do niej również za pomocą obrazka. Osoby, które nie uczęszczały na zajęcia do danego profesora, zostawiają puste miejsce przy jego nazwisku. Czas na wypełnienie tej ankiety macie do soboty (tj. 6 marca) do godziny 2200

Ankieta ewaluacyjna ma na celu poznanie waszej opinii na temat funkcjonowania naszej Akademii Magii Ramesville. W razie jakichkolwiek problemów lub nieporozumień, które wystąpiły w tym roku będziemy w stanie wyeliminować je w kolejnych semestrach. Potrzebna jest nam do tego wasza opinia. Ankieta zostanie przeprowadzona już szósty raz, a jej poprzednie wersje pomogły nam usunąć lub edytować rzeczy, które były organizowane w sposób niewłaściwy. Liczymy na wasze komentarze. Dziękujemy za poświęcony czas!

Pozdrawiamy,

 

Rozwiń pergamin >

Newsville: zebranie i ankieta

Drodzy Redaktorzy! Szanowna Społeczności!

Został ostatni tydzień do zakończenia XLI roku szkolnego, w związku z czym nadszedł najwyższy czas na to, by podsumować naszą całoroczną pracę. Wobec tego zwołuję ostatnie w tym semestrze zebranie Redakcji - odbędzie się ono w najbliższą środę (3.03) o godzinie 20:45 (orientacyjnie, po HR) w Pokoju Redakcji (amr_redakcja). Zapraszam na nie wszystkich Redaktorów, jednakże jeśli ktoś z różnych względów nie będzie mógł się pojawić, proszę o taką informację albo na redakcyjną sowę (red.newsville@gmail.com), albo do mnie prywatnie. Niemniej jednak mam nadzieję, że spotkamy się w pełnym gronie!

Zwracam się także do Was, szanowna Społeczności, z prośbą o wypełnienie ankiety podsumowującej mijający semestr. Została ona podzielona na kilka części i proszę, by każdy z Was, czytelników, poświęcił chwilę na napisanie krótkiego komentarza odnośnie funkcjonowania poszczególnych działów i ogólnie gazetki. Wasze uwagi są dla nas jako Redaktorów bardzo cenne i pomogą się dalej rozwijać, a także dostarczać Wam treści, których jesteście ciekawi. Czas na udzielenie odpowiedzi macie do wtorku (2.03) do północy. W razie jakichś problemów czy pytań, służę pomocą.

Ankieta końcowa z Newsville

Ponadto zachęcam do zapoznania się z wynikami konkursów z LIX wydania gazetki. Są one dostępne w rozwinięciu newsa. Punkty trafią na Wasze konta w ciągu kilku najbliższych dni.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Rozwiń pergamin >

Oceny Proponowane z Numerologii || Klasa 1

Drogie pierwszaki!

Przychodzę do Was z ocenami proponowymi, które prezentują się następująco:

[G] Darra Black - Okropny
[G] Julia Watson - Powyżej Oczekiwań
[G] Narcissa Lovegood - Zadowalający
[G] Vicky Lee - Wybitny
[H] Alexandra Winters - Powyżej Oczekiwań
[H] Emily Butchon - Powyżej Oczekiwań
[H] Esther Miller - Powyżej Oczekiwań
[H] James Irving - Wybitny
[H] Katja Thatcher - Powyżej Oczekiwań
[H] Lilo Delune - Powyżej Oczekiwań
[R] Angel Fiszer - Powyżej Oczekiwań
[R] Ariadna Williams - Powyżej Oczekiwań
[R] Asteria Hunter - Powyżej Oczekiwań
[R] Audrey Rosewood - Powyżej Oczekiwań
[R] Hallon White - Zadowalający
[R] Maja Granger - Powyżej Oczekiwań
[R] Rosalia Rossard - Powyżej Oczekiwań
[R] Rue Valdez - Zadowalający
[S] Albus S.H.S Black - Wybitny
[S] Dona Ashe - Powyżej Oczekiwań
[S] Iz Morningstar - Powyżej Oczekiwań
[S] Natalie Rickman - Zadowalający
[S] Rosaline Morgan - Powyżej Oczekiwań

Oceny te są ocenami proponowanymi, dlatego też mogą ulec zmianie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt przez sowę (narcyza_assassin@wp.pl) lub na chacie (NarcyzaZoe_Assassin) do czwartku godz. 21:00

Pozdrawiam,

 

Rozwiń pergamin >

[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19]
Archiwum newsów