12334
16037
17285
Każdego Dnia - Happy Rames  19.07 - Artykuły do Newsville (świstoklik)  19.07 - Konkurs dotyczący Newsville (świstoklik) 20.07 - Turniej Pojedynków 21.07 - Potterville      
Akcja ReklamaDroga Społeczności AM Ramesville!

W tę niedzielę zakończyliśmy XXXII rok szkolny w naszej Akademii. Rozpoczęły się wakacje, jednak my musimy przygotować się na kolejny semestr. Nieodłącznym elementem każdej przerwy wakacyjnej jest reklama. Zachęcamy Was wszystkich do udziału w wydarzeniu "Akcja Reklama". Wasze uczestnictwo w tej akcji będzie dla nas ogromną pomocą. 

CO BĘDĘ Z TEGO MIAŁ?

Oczywiście nagradzamy wszystkich za pomoc. Po rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie i nauczyciele, którzy pomogą w promocji otrzymają punkty do swoich rankingów oraz galeony, które zostaną przelane do skrytek bankowych

Podtrzymujemy naszą tradycję i chcemy wyłonić kolejnego "Łowcę Studentów". Jest to osoba, która najwięcej razy zareklamuje Akademię Magii Ramesville do czasu rozpoczęcia roku szkolego. Uczeń lub nauczyciel, który wygra ten konkurs otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez dyrekcję AM Ramesville.

Warunkiem otrzymania tytułu "Łowca Studentów" jest umieszczenie minimum 50 reklam promujących Akademię Magii Ramesville. Prosimy aby nie robić tego jednego dnia, ponieważ efekt reklamy nie będzie zadowalający. Należy wstawiać po dwie lub trzy reklamy jednego dnia. Do ropoczęcia roku jest sporo czasu, więc można w dość łatwy sposób rozsławić naszą Akademię. Liczymy na Was!

JAK MOGĘ POMÓC W REKLAMIE?

To bardzo proste! Wystarczy udostępnic przygotowane przez nas obrazki na przeróżnych stronach internetowych lub serwisach (Kwejk, Besty, Wiedza Bezużyteczna, grupy i strony na Facebooku, Twitter, Instagram, Same Quizy itp.). Będzie nam bardzo miło gdy do reklamy dodasz kilka ciepłych słów od siebie. Wyślij dowody swojej pracy w postaci udostępnionych linków na stronach lub screenów na naszą sowę (dyrekcja.amr@gmail.com). Pamiętaj aby podpisać się imieniem i nazwiskiem!

[REKLAMA 1]
[REKLAMA 2]
[REKLAMA 3]
[REKLAMA 4]
[REKLAMA 5]
[REKLAMA 6]
[REKLAMA 7]
[REKLAMA 8]
[REKLAMA 9]
[REKLAMA 10]
[QUIZ]

 

Pozdrawiamy i czekamy na kolejnego Łowcę Studentów,

Rozwiń pergamin >