2617
3142
2706
10-14.06 - Pod Palmami z Kryształkiem (świstoklik) 14.06 - Spotkanie domu Hipogryfów (świstoklik) 15-16.06 - Międzyszkolna Olimpiada Numerologiczna "Wibracja" (świstoklik) Każdego dnia - Happy Rames (świstoklik)  
Kursy Magiczne #2

                                      

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Od dziś rozpoczyna się drugi cykl Kursów Magicznych! Przypominamy, że są to zajęcia są dodatkowe i odbywają się tylko w soboty przez trzy tygodnie. Każda osoba, która będzie uczestniczyć na taki dodatkowy moduł edukacyjny otrzyma certyfikat potwierdzający jego ukończenie. 

Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Lekcje są możliwością zdobycia kolejnych ciekawych informacji, punktów oraz galeonów. 

PLAN KURSÓW NA SOBOTĘ

  • O godzinie 18:00 w /join rubinowa_komnata odbędzie się kurs pt.: "Przygotowanie do Zawodu Aurora". Zajęcia poprowadzi Alexander Collotye. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat pracy aurorów oraz tego jaką wiedzę muszą posiadać. Przedmiot ten był dawniej prowadzony przez Alice Radcliffe podczas wakacyjnego roku szkolnego. 

>>WEJDŹ NA KURS<<

  • Drugim kursem, który rozpocznie się o godzinie 18:30 w /join amr_sklep_ollivandera jest Różdżkarstwo. Podczas trzech spotkań dowiecie się wiele na temat różdżek i ich parametrów. Kurs został zaproponowany przez Raven Cane, która go poprowadzi. 

>>WEJDŹ NA KURS<<

 

Pozdrawiamy,

Rozwiń pergamin >