2617
3142
2706
10-14.06 - Pod Palmami z Kryształkiem (świstoklik) 14.06 - Spotkanie domu Hipogryfów (świstoklik) 15-16.06 - Międzyszkolna Olimpiada Numerologiczna "Wibracja" (świstoklik) Każdego dnia - Happy Rames (świstoklik)  
Izba Pamięci

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Z okacji 15 urodziny Akademii Magii Ramesville postanowiłem zaaktualizować Izbę Pamięci. Miejsce poświęcone pamięci naszej szkoły potrzebowało poważnej zmiany, ponieważ przez wiele lat zrobił się tam niemały bałagan. Zakładki takiej jak: dyrekcja, profesorowie, pracownicy, staże zawodowe i absolwenci zostały na nowo stworzone. Natomiast tablica zasłużonych, opiekunowie domów oraz świadectwa zostały poddane małej korekcie. 

Prawdopodobnie w niektórych miejscach mogą znaleźć się minimalne błędy. Jest to spowodowane bardzo dużą ilością informacji. Jeżeli ktoś zauważy jakąś pomyłkę przeglądając Izbę Pamięci to proszę o bezpośredni kontakt. 

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować uczniom, którzy pomogli mi w aktualizacji tego miejsca. Gdyby nie wasza pomoc to Izba Pamięci jeszcze długo byłaby w remoncie. W rozwinięciu newsa przyznałem Wam za to gratyfikacje, są one adekwatne do wykonanej przez Was pracy. 

Zachęcam do zapoznania się z historią naszej szkoły,Punktacja i galeony:

[G] Karoline Grey: 100 punktów i 100 galeonów
[H] Alice Radcliffe: 60 punktów i 60 galeonów
[H] Isabella Bellerini: 150 punktów i 150 galeonów
[R] Samanta Clarsson: 40 punktów i 40 galeonów
[R] Taehyung Poe: 60 punktów i 60 galeonów

Rozwiń pergamin >