18824
5500
18075
10745
7-13.10 - Tydzień Zabaw 12.10 - konkurs z Zaklęć >>ŚWISTOKLIK<<  19.10 - Rubinowe Wyzwanie [4] >>ŚWISTOKLIK<<  03.11 - ostateczny termin wysyłania potwierdzenia wykonania listy zakupów  
Garść informacji | Konkurs #1

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Z tego powodu iż w zeszłym tygodniu profesor Lily Carter-Stewart była nieobecna, a ja przeprowadziłem zastępstwo to dzisiaj zajęcia z Magomedycyny się nie odbyły. Informowałem o tym już w zeszłym tygodniu. Mieliście wtedy możliwość zdobycia dwóch rang, a mianowicie:

  • "Mistrz leczenia drobnych urazów - Episkey"
  • "Znawca leczniczych zaklęć - Ferula i Anapneo"

Każdy, kto był wtedy nieobecny lub tego dnia nie dostarczył mi swojej praktyki może to nadrobić. Wystarczy wysłać wiadomość na moją sowę (cris.stew@onet.pl), w której zaprezentujecie poprawnie rzucone zaklęcia. Więcej informacji znajdziecie w dziennikach lekcyjnych, a mianowicie w temacie trzecim i czwartym (świstoklik).  Przypominam, że profesorowie również mogą zdobywać rangi. 

Przez to, że w tym tygodniu nie mamy zajęć to postanowiłem zorganizować dla Was prosty konkurs. Jest to krzyżówka, która dotyczy zagadnień związanych z magomedycyną. Po jej poprawnym wykonaniu należy wysłać na moją sowę zrzut ekranu z uzupełnioną krzyżówką wraz z krótkim opisem osoby, która została zaszyfrowana. Za ten konkurs uczniowie mogą otrzymać aż 40 punktów oraz 40 galeonów. Natomiast nauczyciele mogą zdobyć 1 punkt do Rankingu Nauczycieli oraz 40 galeonów. Zachęcam zatem wszystkich do udziału. Na wasze rozwiązania czekam do przyszłego czwartku (tj. 11 lipca) do godziny 18:30. Świstoklik do krzyżówki znajdziecie poniżej.

>>KRZYŻÓWKA Z MAGOMEDYCYNY<<

Z wyrazami szacunku,

 

 

Wszystkie wpisy >