0
0
0
Zachęcamy do zapisów na ucznia!
Tydzień Magicznych Zabaw

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! 

Już od jutra (tj. 8 lipca) do niedzieli potrwa Tydzień Magicznych Zabaw. W trakcie tego wydarzenia będziecie mogli świetnie się bawić oraz zdobyć masę punktów i galeonów. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych zabaw, które krótko opisaliśmy w tym newsie. Każda z nich będzie dokładnie objaśniona przed jej rozpoczęciem na chacie. Z racji tego iż zdecydowaliśmy zorganizować cały tydzień atrakcji to również podjęliśmy decyzję o tym, że wszystkie kursy w trakcie piątego tygodnia zostają odwołane. Biorąc pod uwagę fakt , że niektóre zabawy mogą trwać więcej niz godzinę to zdecydowaliśmy się zawiesić na ten czas Happy Rames. Zabawy rozpoczynać się będą codziennie przez siedem dni o godzinie 1900 w Kryształowej Komnacie (/join krysztalowa_komnata).  Wzięcie udziału w zabawach będzie również odnotowane na końcowym świadectwie. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram.

 

W trakcie klimatycznej wycieczki dyrektor Amelie Carter zabierze Was w podróż do Ministerstwa Magii. Będziecie mieli okazję poznać nieco bliżej tę instytucję oraz zdobyć wiele punktów jak i galeonów biorąc udział w przeróżnych zabawach w trakcie tej krótkiej podróży. Wycieczka rozpocznie się w poniedziałek (tj. 8 lipca) o godzinie 1900. Pomysł opracowała dyrektorka Aria Carter wraz z Sophie Mellark Poe.

 

We wtorek czeka Was "Familiville", które w trakcie tworzenia było wzorowane na prawdziwej Familiadzie. W zabawie będzie mogło wziąć udział 12 osób. Profesor Isabella Ballerini, które poprowadzi tę zabawę podzieli Was na dwie grupy, w których wspólnie będziecie walczyć o punkty i galeony. Zabawę opracował Crispin Stewart wraz z Arią Carter. Nie zabraknie mało śmiesznych żartów podczas tej zabawy.

 

Trzecią zabawą będzie "Magiczny Jeden z Dwunastu" podczas, którego dwunastu uczestników, którzy wyrażą chęć udziału w zabawie na chacie będą ze sobą konkurować w wielkim quizie, który będzie dotyczył wielu dziedzin magii. Zachęcamy do uczestnictwa, ponieważ można dowiedzieć się sporo interesujących rzeczy oraz świetnie się bawić zdobywając przy tym masę punktów jak i galeonów. Zabawę poprowadzi dyrektor - Crispin Stewart, a przygotować ją mu pomogli nauczyciele wakacyjnych kursów oraz nauczyciele tradycyjnych semestrów. 

 

Podczas czwartego dnia tego tygodnia uczniowie jak i nauczyciele będą mieli możliwość wzięcia udziału w zabawie, którą zatytuowano "Awantura o Punkty". W trakcie tej zabawy zostaną utworzone cztery drużyny składające się z trzech lub czterech osób. Jedną drużynę mogą stanowić tylko uczniowie należący do danego domu. Dlatego zwracamy się z prośbą do opiekunów domów o skompletowanie drużyn na przyszły czwartek. Zachęcamy również trzech nauczycieli do stworzenia drużyny Mistrzów. Zabawę poprowadzi Lily Carter-Stewart oraz Crispin Stewart

 

W piątek uczniowie i nauczyciele będą mieli możliwość wykazać się w Turnieju Wiedzy Potterowskiej, który jest tradycyjnym quizem ale dzieli się na wiele różnych kategorii dotyczących świata Harry'ego Pottera. Zasady turnieju oraz kategorie zostaną przedstawione o godzinie 1900. Turniej został przygotowany przez czterech nauczycieli, a mianowicie: Crispina Stewarta, Isabelle Ballerini, Isaaka Gyllenhaala-Hargreevesa oraz Merkurego Maganę

 

Zabawa w sobotę się nie odbędzie, ale postanowiliśmy zorganizować dla Was Wieczorek Filmowy podczas, którego będziecie mogli wspólnie (uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, goście) obejrzeć wybrany wcześniej film za pomocą platformy Rabbit. Uczestnictwo w takim wydarzeniu gwarantuje dobrą zabawę oraz 40 punktów i 40 galeonów dla osoby za udział. Wieczór Filmowy koordynować będzie dyrektorka Aria Carter. Zachęcamy do zgłoszenia filmu, który chcielibyście obejrzeć: świstoklik.

 

Ostatniego dnia uczniowie wraz z nauczycielami będą mogli wziąć udział w pożegnalnym ognisku, które zostanie zorganizowane w Zakazanym Lesie. Wydarzenie połączy w sobie wycieczkę klimatyczną, rozmowy przy ognisku oraz kilka zabaw zorganizowanych przez naszych gości. Opiekę nad ogniskiem będzie sprawować Aria Carter wraz z Crispinem Stewartem. Zachęcamy wszystkich do udziału.

 

Czekamy na Was,

 

 

Wszystkie wpisy >