21985
20148
44664
24129
28.01 - konkurs Faunlora #2 (świstoklik) 30.01 - konkurs z Quidditcha (świstoklik)  01.02 - Zabawy Prefektów  02.02 - Magiczne Odliczanie  08.02 - realizacja listy zakupów (świstoklik)  
Pierwsze lekcje #2

Kochani Uczniowie!

Już dzisiaj w naszej Akademii odbędą się kolejne zajęcia, na które bardzo serdecznie was zapraszamy! Osoby, które mają problem z wejściem na chat, są proszone o przeczytanie poradnika (świstoklik) lub wysłanie wiadomości na naszą sowę (dyrekcja.amr@gmail.com). Informujemy, że tak samo jak wczoraj o godzinie 20:30 w Kryształowej Komnacie (wejdź do sali) odbędzie się Happy Rames - szczegóły zabawy znajdziecie tutaj (świstoklik).

PLAN ZAJĘĆ DLA KLASY I NA WTOREK:

  • O godzinie 18:35 zapraszamy was do sali Transmutacji (amr_transmutacja), gdzie profesor Lily Carter-Stewart powie wam, jak przemieniać rzeczy w coś innego.

        >>WEJDŹ NA TRANSMUTACJĘ<<

  • Kolejne zajęcia odbędą o godzinie 19:10, a poprowadzi je profesor Agnieszka Anderson. Opowie wam o tym, jak zmieniał się quidditch przez wieki. Będzie na was czekała w szkolnym stadionie (amr_stadion). 

    >>WEJDŹ NA QUIDDITCH<<

  • Ostatnie zajęcia rozpoczną się o godzinie 19:45. Lekcje Opieki nad Magicznymi stworzeniami poprowadzi profesor Sophie Mellark Poe, która wprowadzi was w wyjątkowy świat magicznych zwierząt. Lekcja będzie miała miejsce na szkolnych błoniach (amr_blonia). 

    >>WEJDŹ NA ONMS<<

Natomiast uczniów klasy II zapraszamy serdecznie na zajęcia według indywidualnego planu, który znajdziecie w bloku po prawej stronie lub >>TUTAJ<<.

Do zobaczenia na zajęciach

 

Wszystkie wpisy >