0
0
0
0
Zachęcamy do zapisów na XXXVIII rok szkolny! 29.02 - MO "Skaczący Muchomor" (świstoklik) 17.03 - konkursy z gazetki (świstoklik)    
Wypłata galeonów [1] | Rubinowe Wyzwania [1]

Droga Społeczności!

Przychodzimy do was z podsumowaniem galeonów za pierwszy tydzień. W tym roku uległa zmianie wysokość stałej wypłaty - od teraz uczniowie oraz stażyści będą otrzymywać co tydzień 150 galeonów, a profesorowie 200. Dokładna rozpiska, ile i za co znajduje się poniżej.

[świstoklik]
Status: zrealizowane

 

Moi drodzy!

Teraz, gdy już jesteście wzbogaceni o kolejną, dość pokaźną porcję galeonów, nadeszła pora, byście zaczęli je wydawać. Poza realizacją listy zakupów (na co macie czas do końca semestru), postanowiliśmy wprowadzić do oferty rozrywkowej nową okazję do wykorzystywania zarobionych galeonów - są to Rubinowe Wyzwania. Co tydzień w niedzielę będą pojawiały się zadania do wykonania na Ulicy Pokątnej, w których mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyści oraz nauczyciele. Więcej szczegółów możecie przeczytać pod tym świstoklikiem. Nie przedłużając, wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Zaopatrz się w komplet dzieł Gilderoya Lockharta

Łącznie do zakupienia jest osiem pozycji, nie wliczając w to Poradnika zwalczania szkodników domowych. Lektura tych książek zapewne okaże się dla was pomocna. Być może dzięki nim uda wam się zabłysnąć na zajęciach z Obrony przed Czarną Magią lub innej lekcji? Czas na wykonanie tego wyzwania mija w sobotę (21.09) o godz. 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Pierwsza osoba, która wykona w całości zadanie, otrzyma 5 pkt/gal za jedną pozycję, a każda kolejna po 4 pkt/gal. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >