0
0
0
Zachęcamy do zapisów na ucznia!
Wypłata galeonów [8] | Rubinowe Wyzwania [7]

Droga Społeczności!

Przychodzimy do was z podsumowaniem galeonów za ósmy tydzień. Poza wynagrodzeniem uwzględnionym w arkuszu, każdy uczeń i stażysta otrzymuje tygodniową wypłatę w wysokości 150 galeonów, a profesor - 200. Dokładna rozpiska, ile i za co znajduje się poniżej.

[świstoklik]
Status: zrealizowane

 

Kochani!

Szóste Rubinowe Wyzwanie za nami! Cieszymy się, że zdecydowaliście się wziąć udział w zabawie i podjąć interpretacji własnego snu. Ranking zabawy znajdziecie pod tym linkiem. Zarówno punkty, jak i galeony za uczestnictwo w Wyzwaniach zostaną dodane w przyszłym tygodniu. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. Ostatnie wyzwanie w tym roku to:

Wyposaż się w artykuły bliźniaków Weasley

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc najwyższa pora zacząć się do nich szykować! Waszym zadaniem na ostatni tydzień roku szkolnego jest wyprawa do sklepu Magiczne Dowcipy Weasleyów na Ulicy Pokątnej i kupno artykułów takich jak: Q-Py-BlokKanarkowe KremówkiUszy Dalekiego ZasięguŁajnobomba oraz Gigantojęzyczne Toffi. Jednak to nie wszystko! Gdy już będziecie w posiadaniu tych rzeczy, waszym zadaniem będzie ułożyć zdanie z każdym przedmiotem. Mile widziane są zdania związane z uniwersum potterowskim lub naszym Światem Magii.

Ze względu na zbliżające się zakończenie roku szkolnego, czas na wykonanie tego wyzwania jest wyjątkowo krótszy i mija w piątek (08.11) o godz. 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Za zakup wyznaczonych przedmiotów możecie dostać 15 pkt/gal, a za stworzenie zdania z każdym przedmiotem osobno kolejne 15 pkt/gal. Pierwsze pięć osób, które nadeślą w całości rozwiązane zadanie, otrzyma bonus w postaci (kolejno): 10, 8, 6, 4 lub 2 pkt/gal. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >