31842
47273
48385
05.08 - konkurs z Dywinacji (świstoklik)  05.08 - konkurs Prefekta Hipogryfów (świstoklik 06.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  08.08 - Walizka Skamandera  09.08 - Milion w 25 sekund  09.08 - konkurs z Magomedycyny (świstoklik) 12.08 - konkursy z gazetki (świstoklik) 13.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  16.08 - realizacja wakacyjnej listy zakupów (świstoklik)  20.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  
Wypłata galeonów [5] Rubinowe Wyzwania [5]

 

Droga społeczności Ramesville!

Piąty tydzień roku szkolnego dobiegł końca, a więc przybywamy do Was z podsumowaniem. W odnośniku znajdziecie rozliczenie galeonów z różnych zabaw organizowanych w ubiegłym tygodniu. Mamy nadzieję, że Wasze skrytki są coraz bardziej zapełnione i gotowe na zakupowe szaleństwo na Ulicy Pokątnej!

[świstoklik]

Czarodzieje!

Wraz z podsumowaniem galeonów, mamy dla Was również podsumowanie Rubinowych Wyzwań z ubiegłego tygodnia - KLIK. Na wysłanie interpretacji symboli, które ujrzeliście w filiżance po herbacie, mieliście czas do końca niedzieli - były one bardzo... interesujące. Nie przedłużając, kolejnym wyzwaniem na następny tydzień jest:

Ubierz się ciepło i ulep bałwana

Na terenie Akademii Magii Ramesville wystąpiły duże opady śniegu - jak na te porę roku przystało. Kolejny raz udajcie się na Ulice Pokątną, tym razem w celu zakupu czapki, szalika oraz rękawiczek w kolorze domu do którego należycie (Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje), bo ciepły strój to podstawa w taką pogodę! Następnie, drogie Rubinki, w klimatyczny sposób udajcie się na błonia AMR i ulepcie bałwana. A żeby nie było zbyt łatwo, musicie także narysować go dowolną techniką.

Opis oraz obrazek prześlijcie sową na dyrekcja.amr@gmail.com. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli (19.01), godziny 23:59. Przypominamy, że uczniowie mogą zdobyć 40 pkt/40 gal a profesorowie 1 pkt/40 gal

*nauczyciele biorący udział w zabawie, niech wybiorą odzież w kolorze domu, z którym się utożsamiają

Serdecznie pozdrawiamy,


 

Wszystkie wpisy >