34310
50290
52751
14.08 - konkurs z Magii Słowian (świstoklik)  14.08 - konkurs Prefekta Gromoptaków (świstoklik)  15.08 - Kłamstwa Bujdki  16.08 - konkurs PN (świstoklik) 16.08 - Wiedza o Ramesville 16.08 - realizacja wakacyjnej listy zakupów (świstoklik)  19.08 - konkurs PN #2 (świstoklik) 20.08 - konkursy ze Smokologii (świstoklik) 20.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  
Tydzień Magicznych Zabaw

Szanowna Społeczności AM Ramesville!

Od dzisiaj (tj. poniedziałek) do niedzieli potrwa Tydzień Magicznych Zabaw. Jest to już trzecia edycja tego magicznego wydarzenia. W trakcie eventu będziecie mogli świetnie się bawić oraz zdobyć masę punktów i galeonów. To wydarzenie po raz pierwszy zostało zorganizowane dwa lata temu, był to wtedy wakacyjny rok szkolny. Zabawy cieszyły się sporym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy ponownie je zorganizować.

Każda zabawa będzie dokładnie objaśniona przed jej rozpoczęciem na czacie. Z racji tego, iż zdecydowaliśmy się zorganizować cały tydzień atrakcji, podjęliśmy również decyzję o tym, że lekcje w trakcie szóstego tygodnia zostają odwołane. Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre zabawy mogą trwać więcej niż godzinę, postanowiliśmy również na ten czas zawiesić Happy Rames. Zabawy rozpoczynać się będą codziennie, przez siedem dni, o godzinie 1900 w Kryształowej Komnacie (/join krysztalowa_komnata). Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram.

 

W poniedziałek czeka Was "Familiville", które w trakcie tworzenia było wzorowane na prawdziwej Familiadzie. W zabawie może wziąć udział 12 osób. Turniej przygotował oraz poprowadzi dyrektor Crispin Stewart. Nauczyciel podzieli Was na dwie grupy, w których wspólnie będziecie walczyć o punkty i galeony. Postaramy się, aby każdy dom reprezentowały 3 osoby. Uczniowie, którzy nie będą brali udziału w tym wydarzeniu także będą mogli zdobyć punkty, ponieważ pojawią się specjalnie dla nich dodatkowe pytania. Gwarantujemy wiele (nie)śmiesznych żartów. 

 

We wtorek po raz trzeci odbędzie się "Magiczny 1 z 12", podczas którego dwunastu uczestników, którzy wyrażą chęć udziału w zabawie na czacie, będzie ze sobą konkurować w wielkim quizie. Turniej dotyczy wielu dziedzin magii. Zachęcamy do uczestnictwa, ponieważ można dowiedzieć się sporo interesujących rzeczy oraz świetnie się bawić, zdobywając przy tym masę punktów i galeonów. Zabawę poprowadzi dyrektor Isabella Ballerini-Stewart.

 

W środę odbędą się zabawy, które zorganizują prefekci naczelni XXXVII roku szkolnego, a mianowicie Rosalie Snape-Devine oraz Vesper De Laurentiis. Co dla Was przygotują? To niespodzianka! Wystarczy przyjść w środę o 1900 i dowiedzieć się więcej, zdobywając przy tym punkty oraz galeony. 

 

Podczas czwartego dnia tego tygodnia odbędzie się "Wiedza o Ramesville". Zabawa jest organizowana od 2013 roku, a jej pomysłodawcą jest dyrektor Crispin Stewart. Szczegółowe pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w Izbie Pamięci, przygotują członkowie dyrekcji. Wydarzenie poprowadzi Isabella Ballerini-Stewart oraz Lily Carter-Stewart

 

W piątek odbędzie się zabawa pt.: "Ku wolności". Zabawa jest wydarzeniem klimatycznym, namiętnie nawiązującym do legendarnego, ciągle zaskakującego urbexu - eksploracji opuszczonych, nawet i nawiedzonych miejsc. I choć mogłoby się wydawać tym spokojnym, to nie zabraknie nawiązań do czarnomagicznych sztuk - uczestnicy napotkają przeszkody w postaci czarnomagicznych stworzeń i nie stworzeń. Szalony naukowiec Vincent Dux, kończąc swoje badania na temat najpotężniejszych czarnoksiężników w historii, postanowił zorganizować nabór na śmiałków, którzy razem z nim przenieśliby się w czasie i dokonali eksploracji opuszczonego miejsca, jakim jest mugolski sierociniec Wool's, w którym wychował się między innymi Tom Riddle. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź tego dnia do Zakazanego Lasu (/join amr_zakazany_las), gdzie rozpocznie się całe to wydarzenie. 

 

Jakie było zakończenie historii trzeciego brata? Dlaczego serce czarodzieja było „włochate”? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i na inne pytania, koniecznie przyjdź w sobotę o 1900 do Kryształowej Komnaty - spróbujesz swoich sił w Turnieju Wiedzy o Baśniach Beedle'a. Zabawę przygotuje i poprowadzi dyrektor Lily Carter-Stewart.

 

Ostatniego dnia uczniowie wraz z nauczycielami będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wiele razy było organizowane w naszej Akademii, a mianowicie będzie to "Potterville". Spotkanie będzie podsumowaniem całego Tygodnia Magicznych Zabaw. Wydarzenie jak co roku przygotuje i poprowadzi dyrektor szkoły - Crispin Stewart. Więcej informacji dotyczących tej zabawy znajduje się tutaj: świstoklik

 

Czekamy na Was,

 

 

Wszystkie wpisy >