0
0
0
0
Zachęcamy do zapisów na XXXVIII rok szkolny! 29.02 - MO "Skaczący Muchomor" (świstoklik) 17.03 - konkursy z gazetki (świstoklik)    
Konkurs prefektów - Czarnomagiczny Labirynt

Wiadomość z ostatniej chwili dla niesamowitej społeczności AMR!

Przybywamy do Was z kolejnym, lecz niebezpiecznym konkursem prefektów pt. Czarnomagiczny Labirynt. Na pewno znajdą się wśród Was śmiałkowie chcący poczuć ten dreszczyk emocji, jaki towarzyszył zawodnikom podczas pierwszego zadania znanego nam Turnieju Trójmagicznego. 

Warto znać swoich wrogów, dlatego Waszym zadaniem będzie rozszyfrowanie nazw smoków i dopasowanie ich do podanych opisów, w których też usunięto kilka słów. Szczegóły zadania znajdują się w poniższym świstokliku:

NIEBEZPIECZNE ZADANIE

Uczeń, który podejmie się wyzwania, za każde poprawne rozwiązanie (tzn. rozszyfrowanie nazwy smoka, uzupełnienie luki i dopasowanie do opisu) otrzyma po 8 punktów i 8 galeonów. Jeśli wszystkie poprawne rozwiązania zostaną dostarczone na naszą sowę prefekciamr@gmail.com do najbliższego poniedziałku (tzn. 3 lutego), do godziny 23:23, nagrodą gwarantowaną jest 40 punktów i 40 galeonów. Szanowni profesorowie będą mogli potrząsnąć swoimi sakiewkami i zdobyć łącznie aż 40 galeonów oraz 1 punkt w prezencie.

Zachęcamy do niesamowitej przygody!

Z pozdrowieniami,

prefekci Hufflepuff i Ravenclaw,

Florence Pierre i Mira Navier

Wszystkie wpisy >