9178
15375
20572
16180
01.04 - konkurs stażystów z OnMS (świstoklik) 02.04 - termin nadsyłania artykułów  02.04 - zebranie prefektów (świstoklik) 03.04 - The Voice (świstoklik)  04.04 - Rubinowe Wyzwania #2 (świstoklik) 04.04 - Plebiscyt McGonagall (świstoklik)  05.04 - Gwiazdy AMR (świstoklik) 05.04 - bal z okazji 16. rocznicy powstania AMR  06.04 - zapisy na mecz Quidditcha (świstoklik)  
Podsumowanie tygodnia #1 | Rubinowe Wyzwania #1

Droga Społeczności!

Pierwszy tydzień tego roku szkolnego dobiegł już końca. Jak wasze humory i nastroje? Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani wizją ponownych zajęć i czekających was atrakcji, a tymczasem my przychodzimy z podsumowaniem minionego tygodnia...

Zaczniemy o Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je stażyści, nauczyciele oraz - niedługo - również prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów, stażystów i nauczycieli, a następnie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie HR

Kolejną atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, były zabawy pt. „Pierwsze Kroki z Kryształkiem”. Mogliście nadsyłać odpowiedzi na wszystkie konkursy do wczoraj (tj. soboty) do północy. Ufamy, że dzięki temu poznaliście lepiej naszą Akademię, a przy tym także dobrze się bawiliście. Aby zobaczyć wyniki zabaw, wystarczy kliknąć w poniższy świstoklik:

Podsumowanie zabaw Kryształka

Na koniec zostawiliśmy zabawy z rozpoczęcia roku szkolnego. Mieliście okazję wziąć udział w trzech konkursach prowadzonych przez profesor Amethyst Allen, profesor Narcyzę Zoe Assassin oraz profesora Eliasa Levine. Wyniki znajdziecie w poniższym zestawieniu:

Podsumowanie zabaw z rozpoczęcia

Cieszymy się, że tak tłumnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, zostaną podsumowane w następnym tygodniu.

 

Kochani!

Przybywamy do was z pierwszym w tym roku szkolnym Rubinowym Wyzwaniem! Będą to różne zadania do wykonania, wymagające od was zrobienia zakupów na Ulicy Pokątnej. Jutro zostaniecie wzbogaceni o dość pokaźną sumę galeonów, tak że będziecie mogli śmiało zaszaleć. Na koniec roku zostanie przyznany tytuł Rubinowego Mistrza Wyzwań dla każdej osoby, która wykona wszystkie zadania. Galeony za uczestnictwo będą dodawane na bieżąco, natomiast punkty zostaną przyznane w ostatnim tygodniu roku szkolnego. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy.

Wyzwanie na najbliższy tydzień brzmi...

Przedstaw wiosnę w Akademii

W sobotę rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, choć za oknami nie zawsze można to dostrzec... Waszym zadaniem na nadchodzący tydzień będzie zobrazowanie przejawów wiosny w naszej Akademii. Może być to obrazek przedstawiający was świętujących pierwszy dzień wiosny, sposób spędzania przez was czasu albo po prostu Akademię wśród rosnących kwiatów i zieleni. Interpretacja tego tematu jest dowolna! Do wykonania tego zadania będą wam potrzebne ołówki oraz pergamin, które znajdziecie w Artykułach Piśmienniczych Scribbulusa. Już nie możemy się doczekać waszej twórczości!

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w sobotę (28.03) o godz. 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Za zakup przedmiotów możecie dostać 10 punktów/galeonów, natomiast za wykonanie obrazka (możecie go zrobić na białej kartce i wysłać zdjęcie, w Paincie, na stronie SketchToy lub w dowolny inny sposób) zostanie wam przyznane 25 punktów/galeonów. Pierwsze pięć osób, które nadeślą w całości rozwiązane zadanie, otrzyma bonus w postaci (kolejno): 5, 4, 3, 2 lub 1 pkt/gal. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >