0
0
0
Zachęcamy do zapisów na ucznia!
Konkurs Stażystów || OnMS

Młody mężczyzna był dzisiaj wyjątkowo zamyślony i przez cały dzień błądził w obłokach. Wieczorem postanowił odwiedzić swoją koleżankę, również stażystkę. Razem przysiedli do opracowania konkursu dla ukochanych uczniów. Oboje starali się całych swoich sił, by oddać w ich ręce ciekawą pracę. Gdy skończyli, podeszli do tablicy ogłoszeń i wywiesili taką karteczkę:

Drodzy Adepci Magii!

Wisimy sobie tutaj, ponieważ mamy dla Was konkurs z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Przygotowaliśmy dla Was prostą i przyjemną krzyżówkę. Waszym zadaniem będzie odpowiedzenie na pytania. Gdy znajdziecie hasło, prosimy Was, byście przesłali je wraz z kilkuzdaniowym opisem tego, co się pod nim kryje na maila Morii!

KONKURS

Czekają na Was łatwe punkciki do zgarnięcia! Za każdy poprawnie wpisany przykład otrzymacie 3 punkty! Ten, kto opisze rozwiązanie, otrzyma dodatkowe 10 punktów, co razem daje nam aż 40 punktów! Przypominamy, że nauczyciele i stażyści też mogą brać udział w konkursach. Odpowiedzi prosimy słać sowami do środy (tj. 1.04) do godziny 20:20, na adres: morianerios@gmail.com

Pozdrawiają,
Barry i Moria Nerios

Wszystkie wpisy >