0
0
0
Zachęcamy do zapisów na ucznia!
Podsumowanie tygodnia #2 | Rubinowe Wyzwania #2

Droga Społeczności!

Drugi tydzień roku szkolnego dobiegł już końca. Jak wasze humory i nastroje? Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani wizją kolejnych zajęć i czekających was atrakcji, a tymczasem my przychodzimy z podsumowaniem minionego tygodnia...

Zaczniemy o Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je stażyści, nauczyciele oraz - niedługo - również prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów, stażystów i nauczycieli, a następnie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie HR

Kolejną atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, była zabawa pt. „Wiosenna Integracja”, która odbyła się w ubiegłą sobotę (21.03). Punkty zostały podliczone i efekty końcowe prezentują się tak:

Podsumowanie Wiosennej Integracji

Cieszymy się, że tak tłumnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, zostaną opublikowane w następnym tygodniu.

 

Kochani!

Przybywamy do was z drugim w tym roku szkolnym Rubinowym Wyzwaniem! Dla przypomnienia, są to różne zadania do wykonania, wymagające od was zrobienia zakupów na Ulicy Pokątnej. Jutro zostaniecie wzbogaceni po raz kolejny o dość pokaźną sumę galeonów, tak że będziecie mogli śmiało zaszaleć. Na koniec roku zostanie przyznany tytuł Rubinowego Mistrza Wyzwań dla każdej osoby, która wykona wszystkie zadania. Galeony za uczestnictwo będą dodawane na bieżąco, natomiast punkty zostaną przyznane w ostatnim tygodniu roku szkolnego, a do tego czasu możecie na bieżąco śledzić swoje postępy w Rankingu Wyzwań (świstoklik). Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy (świstoklik).

Wyzwanie na najbliższy tydzień brzmi...

Przygotuj się do niedzielnego balu

Nadchodzący tydzień będzie utrzymany w klimacie świętowania, bowiem niedługo świętujemy 16. rocznicę powstania naszej Akademii. W związku z tym zwieńczeniem przygotowanych atrakcji będzie bal, na którym trzeba zjawić się w specjalnej kreacji. Waszym zadaniem na nadchodzący tydzień będzie przygotowanie się do balu poprzez zakup kreacji - zarówno dla pań, jak i dla panów w Sklepie Madame Malkin znajdują się odświętne ubrania. Należy je zakupić, a następnie opisać/zobrazować wasz wygląd podczas tego szczególnego dnia (klimatyczna wypowiedź wejścia lub rysunek przedstawiający was w wybranym stroju). Cała zabawa będzie miała charakter balu maskowego, co oznacza, że należy być w przebraniu; prosimy, by wziąć to pod uwagę podczas przygotowań.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w sobotę (04.04) o godz. 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Za zakup stroju możecie dostać 15 punktów/galeonów, natomiast za przedstawienie swojego stroju zostanie wam przyznane 20 punktów/galeonów. Pierwsze pięć osób, które nadeślą w całości rozwiązane zadanie, otrzyma bonus w postaci (kolejno): 5, 4, 3, 2 lub 1 pkt/gal. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >