0
0
0
Zachęcamy do zapisów na ucznia!
Gwiazdy AMR

Kochani!

W tym tygodniu przypada 16. rocznica powstania Akademii Magii Ramesville, dlatego zdecydowaliśmy się cały ten okres poświęcić na świętowanie. Od poniedziałku do soboty będą pojawiały się gwiazdy z nazwiskami osób zasłużonych dla naszej szkoły, a w niedzielę odbędzie się oficjalny bal.

Gwiazdy AMR to zabawa, która ma na celu przybliżenie wam postaci, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju Akademii. Codziennie, od dzisiaj do soboty włącznie, na wybranej podstronie będzie pojawiała się gwiazda z nazwiskiem wybranej osoby. Waszym zadaniem będzie odnalezienie jej, wysłanie lokalizacji, w której została ukryta oraz napisanie, czym zasłużyła się dla Akademii. Gwiazda ukryta w poniedziałek nadal będzie dostępna w sobotę, więc będzie można nadrobić zaległości. Za znalezienie jednej gwiazdy możecie dostać 10 punktów/galeonów, dopisanie informacji o postaci kolejne 10 punktów/galeonów, a pierwsze pięć osób, które odnajdą każdą z gwiazd, zostanie nagrodzone (kolejno): 5, 4, 3, 2 i 1 punktami/galeonami. Stażyści i nauczyciele dostaną tylko galeony, które zostaną następnie przeliczone na kryształy/punkty.

Każda kolejna gwiazda będzie ukrywana ok. godz. 20:00 na innej podstronie. Gdy ją znajdziecie, należy wysłać szczegóły (lokalizację oraz dopisek, czym dana osoba się przysłużyła dla AMR) na szkolną sowę: dyrekcja.amr@gmail.com z dopiskiem „Gwiazdy AMR”; nie zapomnijcie przy tym podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją! Na wysłanie wszystkich gwiazd macie czas do niedzieli (05.04) do godz. 20:00. W razie pytań prosimy kontaktować się z nami na czacie.

Powodzenia w poszukiwaniach,

Wszystkie wpisy >