28405
29269
29340
33820
Początki z Kryształkiem #1

Kochani Czarodzieje!

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynacie swoją magiczną przygodę w Akademii Magii Ramesville, dlatego – chcąc Wam umilić ten pierwszy tydzień – przygotowaliśmy konkursy, które będą pojawiały się na stronie szkoły codziennie aż do soboty (27.06) w okolicach godziny 15:00. Za ich rozwiązanie możecie otrzymać dużo cennych punktów i galeonów! Odpowiedzi na wszystkie zabawy można wysyłać do soboty do północy, jednak tylko do końca dnia, w którym pojawił się konkurs, istnieje możliwość zdobycia pełnej liczby punktów, bowiem później przyznajemy tylko połowę.

Pierwsza zabawa, którą dla Was przygotowaliśmy, dotyczy szkolnej rozrywki. Wasze zadanie jest proste – na podstawie skojarzeń, które znajdują się w rozwinięciu newsa („rozwiń pergamin”), musicie odgadnąć, o jaką zabawę chodzi. Cała oferta rozrywkowa znajduje się po prawej stronie.

Za każdą poprawną odpowiedź dostaniecie 4 punkty/galeony, co łącznie daje Wam szansę na wzbogacenie się o 40 punktów/galeonów. Nauczyciele otrzymują jedynie galeony, które w podsumowaniu zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę punktów. Sowy ze swoimi odpowiedziami wysyłajcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com. Prosimy, byście w temacie wpisali PzK #1, a także swoje imię i nazwisko oraz dom/funkcję, byśmy wiedzieli, komu przyznać punkty!

Z serdecznymi uściskami,

Skojarzenia:

  1. ankieta, pytania do publiczności, Familiada;
  2. błędy, skrzatka, chowanie się;
  3. kategorie, Państwa i Miasta, literki;
  4. klucze, pomieszczenie, Izba Pamięci;
  5. krótka zabawa, 20:30, Mistrz HR;
  6. loteria, kupon, szczęśliwe cyfry;
  7. pająk, Kryształowa Komnata, wyrzucanie;
  8. pytania, pakunek, karne zadanie;
  9. ślady łapek, zagadka, magizoolog;
  10. zadania, Ulica Pokątna, zakupy.

Wszystkie wpisy >