28405
29269
29340
33820
Początki z Kryształkiem #2

Szanowna Społeczności Szkolna!

Przed nami drugi dzień Początków z Kryształkiem, czyli serii zabaw mających na celu bliżej zapoznać Was z naszą Akademią. Jest to świetna okazja do zdobycia wielu cennych punktów i galeonów! Odpowiedzi na wszystkie zabawy można wysyłać do soboty do północy, jednak tylko do końca dnia, w którym pojawił się konkurs, istnieje możliwość zdobycia pełnej liczby punktów, bowiem później przyznajemy tylko połowę. Do tej pory pojawiła się jedna zabawa i możecie ją znaleźć, klikając w ten świstoklik: poniedziałek.

Tematem przewodnim dzisiejszego konkursu są wakacyjne kursy. Waszym zadaniem będzie dopasować sale do przedmiotów, które się w nich odbywają, a także dopisać nauczyciela prowadzącego. Szczegóły znajdziecie pod rozwinięciem newsa („rozwiń pergamin”).

Za każde dobre dopasowanie możecie otrzymać 2 punkty/galeony, a za podanie profesora – kolejne 2 punkty/galeony. Za pełne wykonanie całego zadania można zgarnąć na swoje konto łącznie 40 punktów/galeonów. Nauczyciele otrzymują jedynie galeony, które w podsumowaniu zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę punktów. Sowy ze swoimi odpowiedziami wysyłajcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com. Prosimy, byście w temacie wpisali PzK #2, a także swoje imię i nazwisko oraz dom/funkcję, byśmy wiedzieli, komu przyznać punkty!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zadanie do wykonania (wystarczy dopasować cyferkę do literki i obok dopisać nazwisko, np. 11-k, Filius Flitwick):

1. Magia Słowian

2. Sztuka Łaciny

3. Mity i legendy

4. Podboje magicznych miejsc

5. Tajemnice Teleportacji

6. Letni Klub Pojedynków

7. Dywinacja w Terenie

8. Nerdowski Zielarz

9. Nadprzyrodzone Zdolności Ludzkie

10. Lato z różdżką

a) amr_biblioteka

b) amr_blonia

c) amr_cieplarnia

d) amr_dziedziniec

e) amr_galeria_portretow

f) amr_magiczny_zagajnik

g) amr_myslodsiewnia

h) amr_sala_przemian

i) amr_swiety_gaj

j) bursztynowe_ruiny

Wszystkie wpisy >