31842
47273
48385
05.08 - konkurs z Dywinacji (świstoklik)  05.08 - konkurs Prefekta Hipogryfów (świstoklik 06.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  08.08 - Walizka Skamandera  09.08 - Milion w 25 sekund  09.08 - konkurs z Magomedycyny (świstoklik) 12.08 - konkursy z gazetki (świstoklik) 13.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  16.08 - realizacja wakacyjnej listy zakupów (świstoklik)  20.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  
Początki z Kryształkiem #5

Wspaniała Społeczności Szkolna!

To już piąty dzień serii zabaw pt. „Początki z Kryształkiem”. Podczas nich macie okazję do zdobycia wielu cennych punktów i galeonów! Odpowiedzi na wszystkie zabawy można wysyłać do soboty do północy, jednak tylko do końca dnia, w którym pojawił się konkurs, istnieje możliwość zdobycia pełnej liczby punktów, bowiem później przyznajemy tylko połowę. Do tej pory pojawiły się cztery zabawy i możecie je znaleźć, klikając w wybrany świstoklik: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.

Tematyka dzisiejszych zabaw skupia się wokół szkolnej gazetki „Newsville”. Poniżej znajdziecie odnośniki do fragmentów okładek i Waszym zadaniem będzie nie tylko rozpoznać, z którego wydania pochodzi wycinek, ale także dopisać datę wydania. Wszystkie potrzebne do tego informacje znajdziecie w archiwum gazetki (świstoklik).

Wycinki okładek z „Newsville”

Za prawidłowe dopasowanie numeru oraz daty wydania do fragmentu okładki możecie dostać 4 punkty/galeony, co łącznie daje Wam szansę na wzbogacenie się o 40 punktów/galeonów. Nauczyciele otrzymują jedynie galeony, które w podsumowaniu zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę punktów. Sowy ze swoimi odpowiedziami wysyłajcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com. Prosimy, byście w temacie wpisali PzK #5, a także swoje imię i nazwisko oraz dom/funkcję, byśmy wiedzieli, komu przyznać punkty!

Z życzeniami udanej zabawy,

Wszystkie wpisy >