11998
18641
15430
 07.07 - zebranie Prefektów (świstoklik) 08.07 - konkurs ze Sztuki Łaciny (świstoklik)  10.07 - konkurs z PMM (świstoklik)  11.07 - Karty Czarodziejów 11.07 - Na miotle przez świat 12.07 - Wypad do Hogsmeade 17.07 - termin wysyłania artykułów
Weekendowe atrakcje

Kochana Społeczności!

Pierwszy tydzień nauki dobiega już końca. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas podczas zajęć, dowiedzieliście się nowych rzeczy i przyjdziecie na następne lekcje żądni wiedzy! Jednak czas na naukę w tym tygodniu skończył się i nadszedł weekend, a wraz z nim pora na odpoczynek i kolejną porcję zabawy!

Odczuwacie niedosyt punktów? Chcielibyście radykalnie zmienić sytuację w Rankingu Domów? Jest na to sposób – wystarczy wziąć udział w zabawie o nazwie „Skok na Punkty”! Wydarzenie będzie miało formę quizu potterowskiego, w którym zmierzycie się z pytaniami w sześciu kategoriach. Zalecamy szybkie odświeżenie kanonicznej wiedzy i przybycie w podskokach w sobotę (27.06) o godzinie 19:00 do Kryształowej Komnaty!

Po rozpoczęciu byliście tak zaabsorbowani zajęciami i nowym otoczeniem, że nie skupialiście się na zawieraniu przyjaźni? Chcielibyście bliżej poznać kolegów z zajęć? Rozwiązaniem na taki problem jest wspólna integracja! Korzystając z tego, że lato w pełni się rozpoczęło, zdecydowaliśmy się zorganizować dla was Ognisko Integracyjne. Nie zabraknie zabaw związanych zarówno z uniwersum potterowskim, jak i naszą Akademią, a ponadto będziecie mieli okazję wykazać się poprzez stosowanie klimatu! Zainteresowani i chętni na mile spędzony wieczór? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy w niedzielę (28.06) o godzinie 19:00 na szkolne błonia (amr_blonia)!

Poza wydarzeniami, które są zaplanowane na weekend, przypominamy o trwających zabawach w ramach Początków z Kryształkiem (świstoklik) oraz konkursach z gazetki (świstoklik). Nie zwlekajcie z wysyłaniem odpowiedzi, ponieważ czas na rozwiązywanie zadań mija w sobotę o północy!

Z życzeniami udanej zabawy,

Wszystkie wpisy >