0
0
0
0
  3.01.2021 - rozpoczęcie XLI roku szkolnego
Weekendowe atrakcje

Droga Społeczności Szkolna!

Szósty tydzień roku szkolnego dobiega końca i zbliża się wyczekiwany weekend, podczas którego w naszej Akademii nie zabraknie okazji do wzbogacenia się o dodatkowe punkty i galeony. Chętni kolejnych atrakcji? Zachęcamy do przeczytania poniższych opisów...

Już w sobotę (01.08) będziecie mogli rozpocząć poszukiwania w ramach zabawy Skrzydlate Klucze. O godzinie 9:30 na stronie szkoły zostaną ukryte tytułowe przedmioty, a waszym zadaniem będzie je znaleźć, ponieważ jeden z nich otworzy przed wami drzwi do drugiej części zabawy. Wszelkie szczegóły tej atrakcji znajdują się w odpowiedniej podstronie (świstoklik) - zachęcamy do zapoznania się z tym opisem przed wzięciem udziału w zabawie. Czas na wysyłanie sów z odpowiedziami mija w niedzielę (02.08) o godzinie 18:00!

Sobotni (01.08) wieczór będzie z pewnością obfitował w przeróżne atrakcje! W Kryształowej Komnacie o godzinie 19:00 będzie na was czekał profesor Alan Moonstone, by specjalnie dla was przeprowadzić zabawę o zagadkowej nazwie Lammas. Podczas wydarzenia skupicie się na wiccańskich obchodach poświęconych magii i urodzajowi. Zaciekawieni? My bardzo! Dlatego koniecznie zajrzyjcie, bo tego nie można przegapić!

Zachęcamy do przyjścia w niedzielę (02.08) do Kryształowej Komnaty, ponieważ o godzinie 19:00 rozpocznie się tam wycieczka na Ulicę Pokątną! Chcecie odwiedzić Dziurawy Kocioł, zobaczyć zabytkowe kamieniczki przy wspomnianej alei, zrobić zakupy w znajdujących się tam sklepach? Nie możecie ominąć takiej okazji!

Ponadto przypominamy o trwających konkursach - z Nadprzyrodzonych Zdolności Ludzkich (świstoklik) i Dywinacji w Terenie (świstoklik), a także tego autorstwa Prefekta Hipogryfów (świstoklik). Nie zapominajcie też o realizowaniu wakacyjnej listy zakupów (świstoklik) - termin na jej wykonanie mija nieubłagalnie!

Z życzeniami udanego weekendu,

Wszystkie wpisy >