6494
7428
8083
6153
1.10 - nabór do redakcji „Newsville” (świstoklik) 3.10 - Kłamstwa Bujdki  4.10 - Otrzęsiny Pierwszorocznych
Podsumowanie tygodnia #6

Droga Społeczności!

Szósty tydzień wakacyjnego roku szkolnego dobiegł końca. Mamy nadzieję, że wykorzystaliście ten czas i dobrze się bawiliście. Nie przedłużając, przedstawiamy wam podsumowanie zabaw z minionego tygodnia...

Zaczniemy o Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je nauczyciele oraz prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów i nauczycieli, a następnie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie HR

Do dzisiaj do godziny 18:00 mogliście przesyłać efekty waszych poszukiwań w ramach zabawy Skrzydlate Klucze. Mamy nadzieję, że mimo małych niedogodności dobrze się bawiliście. Poniżej znajduje się zestawienie punktów za tę atrakcję:

Podsumowanie Skrzydlatych Kluczy

Cieszymy się, że tak chętnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania pozostałych wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, zostaną opublikowane w następnym tygodniu.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >