6494
7428
8083
6153
1.10 - nabór do redakcji „Newsville” (świstoklik) 3.10 - Kłamstwa Bujdki  4.10 - Otrzęsiny Pierwszorocznych
Konkurs - Magomedycyna

Drodzy Magomedycy!

Przygotowałem dla Was konkurs, który dotyczy prowadzonego przeze mnie kursu. Zadanie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy rozwiązać krzyżówkę składającą się z 12 haseł. Za każdą poprawną odpowiedź nagrodzę Was aż 3 punktami i 3 galeonami, co w rezultacie da 36 punktów oraz 36 galeonów. Natomiast za podanie zaszyfrowanej postaci otrzymacie dodatkowe 4 punkty i 4 galeony. Oznacza to, że ostatecznie każdy z Was będzie mógł zdobyć 40 punktów i 40 galeonów, a profesorowie mogą liczyć na 1 punkt do Rankingu Nauczycieli. Krzyżówka znajduje się poniżej:

KRZYŻÓWKA Z MAGOMEDYCYNY

Odpowiedzi należy przesłać na moją sowę (cris.stew@onet.pl) do niedzieli, a dokładniej do godziny 2323. Proszę pamiętać o podpisaniu się imieniem, nazwiskiem oraz domem. Liczę na wiele sów stukających w okno mojego schowka. 

***

Korzystając z okazji, chciałbym również przedstawić kilka informacji dotyczących samego kursu. Wszystkie nieobecne osoby na piątym i szóstym spotkaniu mogą nadrobić rangę. Wystarczy przesłać wykonaną praktykę. Więcej informacji dotyczących samych zadań znajduje się w dziennikach lekcyjnych. Natomiast poniżej prezentuję terminy oddawania prac:

  • 10.08 (tj. poniedziałek) - praktyka z Vulnera Sanentur;
  • 14.08 (tj. piątek) - praktyka z przesadzania Mandragory.

Zachęcam również do odwiedzenia mojego prywatnego dziennika (świstoklik). Znajdują się w nim wszystkie zdobyte przez Was punkty oraz rangi. W razie jakichkolwiek braków proszę o kontakt. 

Łączę serdeczne pozdrowieniaWszystkie wpisy >