6494
7428
8083
6153
1.10 - nabór do redakcji „Newsville” (świstoklik) 3.10 - Kłamstwa Bujdki  4.10 - Otrzęsiny Pierwszorocznych
Akcja Reklama

Droga Społeczności AM Ramesville!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami rozpoczynamy promację naszej szkoły. Akademia nie może istnieć bez uczniów, z czego zapewne zdajecie sobie sprawę. Chcielibyśmy poprosić Was o pomoc przy reklamie naszej magicznej placówki. Wasze uczestnictwo w wydarzeniu "Akcja Reklama" będzie dla nas ogromną pomocą. Rozpoczęcie XL roku szkolnego odbędzie się już 20 września. 

CO BĘDĘ Z TEGO MIAŁ?

Oczywiście nagradzamy wszystkich za pomoc. Po rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie, stażyści i nauczyciele, którzy pomogą w reklamie otrzymają punkty do swoich rankingów oraz galeony, które zostaną przelane do skrytek bankowych.

Podtrzymujemy naszą tradycję i chcemy wyłonić kolejnego "Łowcę Studentów". Jest to osoba, której działania mające na celu promocję AM Ramesville będą najskuteczniejsze. Uczeń, stażysta lub nauczyciel, który wygra ten konkurs otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez dyrekcję. W poprzednim semestrze tytuł ten zdobyła Samanta Clarsson-Carter.

Warunkiem otrzymania tytułu "Łowca Studentów" jest umieszczenie minimum 50 reklam promujących Akademię Magii Ramesville.  Łowcą Studentów zostanie osoba, której działania będą najskuteczniejsze. Po zakończeniu całego wydarzenia oceni to dyrekcja na podstawie zrzutów ekranów z miejsc, gdzie były umieszczane grafiki oraz informacji zwrotnej od nowych uczniów, mówiącej o tym gdzie dowiedzieli się o szkole. Prosimy aby nie robić tego jednego dnia, ponieważ efekt reklamy nie będzie zadowalający. Należy wstawiać po dwie lub trzy reklamy jednego dnia. Do rozpoczęcia roku jest sporo czasu, więc można w dość łatwy sposób rozsławić naszą Akademię. Liczymy na Was!

JAK MOGĘ POMÓC W REKLAMIE?

To bardzo proste! Wystarczy udostępnić przygotowane przez nas obrazki na przeróżnych stronach internetowych lub serwisach. Placówkę moża reklamować m.in. w takich miejscach jak: Kwejk, Besty, Wiedza Bezużyteczna, blogi związane z tematyką potterowską, grupy i strony na Facebooku, Twitter, TikTok, Instagram, Same Quizy, YouTube, itp. Będzie nam bardzo miło gdy do reklamy dodasz kilka ciepłych słów od siebie. Prosimy dodawać adres strony (http://ramesville.pl) oraz hasztagi na mediach społecznościowych, które pomogą nam w rozpowszechnieniu zdjęć. Może to wyglądać następująco: #hogwart #hp #harrypotter #jkrowling #szkoła #magia #czary #potterheads #gryffindor #hufflepuff #ravenclaw #slytherin #reklama #promocja #zabawa #przyjaciele #ramesville #amr.  Posty, które publikujemy na naszym szkolnym fanpage'u można udostępniać, głównie te z reklamą. Oprócz obrazków można również skorzystać z quizu czy też filmu promocyjnego. W przypadku udostępniania nas na swoich relacjach (Instagram/FB) prosimy robić screena ponieważ to też jest reklama. 

Wyślij dowody swojej pracy w postaci udostępnionych linków na stronach lub screenów na naszą sowę (dyrekcja.amr@gmail.com).  Wszystkie screeny i linki można wysyłać do 27 września. Prosimy wszystko umieszczać w jednym mailu. Pamiętaj aby podpisać się imieniem i nazwiskiem!

Materiały promocyjne:

[REKLAMA 1] [REKLAMA 2]
[REKLAMA 3] [REKLAMA 4]
[REKLAMA 5] [REKLAMA 6]
[REKLAMA 7] [REKLAMA 8]
 [REKLAMA 9] [REKLAMA 10]
[REKLAMA 11] [REKLAMA 12]
[REKLAMA 13] [REKLAMA 14]
[REKLAMA 15] [REKLAMA 16]
 [REKLAMA 17] [REKLAMA 18]
 [REKLAMA 19] [REKLAMA 20]
[REKLAMA 21] [REKLAMA 22]
[REKLAMA 23] [REKLAMA 24]
[REKLAMA 25] [REKLAMA 26]
[REKLAMA 27] [REKLAMA 28]
[REKLAMA 29] [REKLAMA 30]
[REKLAMA 31] [REKLAMA 32]
[FILM PROMOCYJNY] [QUIZ]


Pozdrawiamy i czekamy na kolejnego Łowcę Studentów,Wszystkie wpisy >