0
0
0
0
  22.11 - zakończenie XL roku szkolnego
Rubinowe Wyzwania [1]

 

Drogie Czarownice, drodzy Czarodzieje!

Teraz, gdy już jesteście wzbogaceni o dość pokaźną porcję galeonów, nadeszła pora, byście zaczęli je wydawać. Poza realizacją listy zakupów (na co macie czas do końca semestru), postanowiliśmy zorganizować już po raz czwarty wydarzenie, którym są Rubinowe Wyzwania. Jest to kolejna okazja do wykorzystywania zarobionych galeonów. Co tydzień w poniedziałek będą pojawiały się zadania do wykonania na Ulicy Pokątnej, w których mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyści oraz nauczyciele. Więcej szczegółów możecie przeczytać pod tym świstoklikiem. Nie przedłużając, wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Zacznij od podstaw i zyskaj elementarną wiedzę

Łącznie do zakupienia są cztery rzeczy. Domyślamy się, że jednym z pierwszym przedmiotów, na który postanowicie wydać swoje ciężko zarobione galeony, będzie różdżka. To właśnie o nią chodzi, ale również o trzy książki, dzięki którym będziecie mogli poznać nieco historii - one na pewno pomogą się Wam odnaleźć w świecie czarów. Wybierając się do Esów i Floresów, należy zaopatrzyć się w takie pozycje:

  • "Prefekci, którzy zdobyli władzę";
  • "Najważniejsze współczesne odkrycia magiczne";
  • "Wielkie wydarzenia czarodziejskie XX wieku".

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w sobotę (3.10) o godzinie 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Za każdy kupiony przedmiot można otrzymać 10 punktów/galeonów co w rezultacie daje aż 40 punktów/galeonów. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.


Z życzeniami powodzenia

                                                 

 

     ***

Dodatkowo informujemy, że jutro (tj. 30.09) nie odbędą się zajęcia z Historii Magii. Profesor Kazbiel Thundershout poprowadzi Obronę przed Czarną Magią. Prosimy o obecność wszystkie osoby, które rozszerzeją ten przedmiot. Natomiast w piątek (tj. 2.10) o godzinie 18:00 i 18:35 zaległe spotkania z profesorem Crispinem Stewartem zostaną odrobione. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Wszystkie wpisy >