0
0
0
0
  22.11 - zakończenie XL roku szkolnego
Spotkanie domu Salazara Slytherina #2 || Konkurs z Obrony przed Czarną Magią

[Castillo prędkim krokiem wszedł do pokoju wspólnego Slytherinu. Przywitał przesiadujących tam Ślizgonów, a następnie przekazał Vesper zwitek pergaminu. Kobieta od razu wiedziała co z nim zrobić i nie czekając chwili dłużej zawiesiła ogłoszenie w bogato zdobionej gablocie przy kominku, w którym tlił się zielony płomień.]

„A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.”
 
Dnia 2 października o godzinie 20:45, tuż po Happy Rames, odbędzie się drugie spotkanie naszego szlachetnego domu w naszym dormitorium (/join amr_slytherin). Z zebranych przez Was pomysłów, wybierzemy najciekawsze i stworzymy scenariusz. W imieniu swoim, jak i Vesper prosilibyśmy o jak największą frekwencję. Oczywiście, jeśli ktoś nie jest w stanie przyjść na takowe spotkanie, proszony jest o wysłanie stosownego pisma na moją sowę: prof.fedecastillo@gmail.com lub bezpośrednio poprzez chat do Federico_Castillo bądź Vesper_DeLaurentiis.
 
>> WEJDŹ DO DORMITORIUM SLYTHERINU <<
 
Czekamy na Was,
prof. Federico Castillo
Vesper De Laurentiis
 
***
 
[Profesor Castillo wyszedł z lochów i tym razem przemierzał korytarze wzdłuż i wszerz, zmierzając do Kryształowej Komnaty. Jego szata wręcz falowała od prędkości, którą kroczył, niczym wiatr podrygujący na morskich falach. Wchodząc do ogromnej sali, pomknął ku swojemu miejscu przy stole profesorskim. Usiadł, nalał sobie kawy do swojej filiżanki, wyciągając dokument, na którym złożył swój podpis. Odłożył pióro do kałamarza, a następnie pstryknął palcami. Pergamin natychmiast wzbił się w powietrze i poleciał do tablicy ogłoszeniowej społeczności Ramesville, a najbliżsi zaciekawieni uczniowie podeszli, aby zapoznać się z tym, co jest tam napisane.]

Droga Społeczności Szkolna!

Pierwszy tydzień nauki jest już za nami! Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi miłośnikami zagadek oraz że nic nie stanie Wam na drodze. W związku z tym, mam przyjemność ogłosić konkurs z mojego przedmiotu - Obrony przed Czarną Magią!
 
[Zerwij pergamin z krzyżówką.]
 
Do zdobycia macie całe 30 punktów, co daje +3 punkty za każdą poprawną odpowiedź. Dodatkowo nagradzam za refleks i prędkość wysyłania swoich prac konkursowych. Pierwsze dziesięć osób otrzyma bonus w postaci +10 punktów!
Swoje odpowiedzi wysyłacie do 7 października do godziny 2359 na sowę: prof.fedecastillo@gmail.com
 
Życzę powodzenia,
 
 

Wszystkie wpisy >