0
0
0
0
  22.11 - zakończenie XL roku szkolnego
Konkursy z Transmutacji

Kochani Czarodzieje!

Przychodzę do Was w ten chłodny, piątkowy wieczór z konkursami dotyczącymi przedmiotu, którego wykładam - Transmutacji. Zabawy są proste i przyjemne, dlatego mam nadzieję, że chętnie weźmiecie w nich udział. Przechodząc do sedna...

Pierwszym konkursem, który dla Was przygotowałam, jest wykreślanka. Zostało w niej ukrytych 10 haseł i oczywiście każde związane z Transmutacją. Za odnalezienie wszystkich słów możecie zgarnąć na swoje konto aż 20 punktów/galeonów, a dla pierwszych pięciu osób przewidziałam bonus w wysokości 5 punktów/galeonów.

Wykreślanka

Tradycyjnie od kilku lat jako drugą zabawę daję puzzle przedstawiające najwspanialszą kobietę, jaka kiedykolwiek zapisała się na kartach Transmutacji - Minerwę McGonagall. Wasze zadanie jest proste - musicie ułożyć puzzle, za co dostaniecie 10 punktów/galeonów, natomiast dla tych z Was, którzy będą mieli najmniej ruchów albo najkrótszy czas przewidziałam dodatkową gratyfikację w wysokości 5 punktów/galeonów. Jedna osoba nie może zdobyć dwóch bonusów, tak że jeśli aspirujecie na dodatkowe punkty, skupcie się na jednym kryterium.

Puzzle

Czas na wykonywanie obu zabaw upływa 9 października (tj. piątek) o godzinie 22:00. Screeny z rozwiązanych konkursów (zarówno z wykreślanki, jak i puzzli) proszę, byście wysyłali na moją sowę: vivienne.levittoux@gmail.com. Nie zapomnijcie w wiadomości lub temacie podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją! Na moich uczniów, którzy wykonają w pełni poprawnie obie zabawy, czeka dodatkowy bonus w postaci oceny Wybitnej z Transmutacji. W razie problemów służę pomocą.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Wszystkie wpisy >