19747
25456
23624
17171
25.10 - II etap MOT Piertotum Locomotor (świstoklik)  27.10 - konkursy Prefektów R&S (świstoklik)  29.10 - konkursy Prefektów G&H (świstoklik)  30.10 - konkursy z gazetki (świstoklik) 31.10 - konkurs Stażystek (świstoklik) 31.10 - Rubinowe Wyzwania #4 (świstoklik)
Rubinowe Wyzwania [3]

Kochani!

Drugie Rubinowe Wyzwanie za nami! Cieszymy się, że zdecydowaliście się wziąć udział w zabawie. Ranking zabawy znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. Wyzwanie na nadchodzący tydzień brzmi:

Zaopiekuj się swoim zwierzątkiem

Wbrew pozorom zadanie nie jest trudne, bowiem musicie kupić zwierzątko na Ulicy Pokątnej i zaopiekować się nim (nadać imię, nakarmić je, pobawić się z nim), a następnie opisać wszystko w klimacie. Opis nie musi być długi (maksymalnie 250 słów), ale powinien zawierać wszystkie najważniejsze rzeczy - te wspomniane wyżej oraz możecie dodać coś od siebie. Oprócz tego prosimy o zamieszczenie prostego rysunku przedstawiającego swojego pupila.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w sobotę (17.10) o godzinie 2359. Skończenie zadania (lub zrobienie go częściowo) należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Wówczas zostanie sprawdzona wasza skrytka i przyznane punkty. Za zakup stworzenia możecie dostać 10 punktów/galeonów, natomiast za zaklimatyczny opis - 20 punktów/galeonów. Obrazek też jest dodatkowo punktowany, przyznamy za niego 10 punktów/galeonów. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na czacie z Dyrekcją.


Pozdrawiamy

 

 

Wszystkie wpisy >