19747
25456
23624
17171
25.10 - II etap MOT Piertotum Locomotor (świstoklik)  27.10 - konkursy Prefektów R&S (świstoklik)  29.10 - konkursy Prefektów G&H (świstoklik)  30.10 - konkursy z gazetki (świstoklik) 31.10 - konkurs Stażystek (świstoklik) 31.10 - Rubinowe Wyzwania #4 (świstoklik)
Konkurs Faunebris

Kochane Świergotniki!

Zebrałem się w końcu i stworzyłem dla Was konkurs. Waszym zadaniem jest ujawnienie złotej myśli, która ukryła się pod pewnymi liczbami. Każda z liczb ma przypisaną do siebie jedną literę. Aby umożliwić Wam start, umieściłem na dole arkusza podpowiedź, po rozwiązaniu której poznacie kilka liter. Gdy wszystkie rozlokujecie, będziecie mogli odgadnąć kolejne ukryte słowa, dzięki czemu zdobędziecie nowe litery.

Aby swobodnie pisać w arkuszu, możecie kliknąć Plik i Utwórz kopię. Następnie wystarczy zapisać u siebie arkusz i w ten sposób będziecie mogli go wygodnie wypełniać. Dla ułatwienia sobie zadania, możecie uzupełnić tabelkę po lewej stronie cytatu, ale nie musicie!

Wasze odpowiedzi powinny zawierać cały odszyfrowany cytat, wraz z jego autorem. Możecie mi wysłać sam tekst, link lub screeny - jak kto woli. Do zgarnięcia jest 40 punktów! Na sowy czekam do czwartku (22.10), do godziny 21:37. Pamiętajcie, aby swoje odpowiedzi podpisać nazwą szkoły i swoimi szkolnymi personaliami, a ślijcie je na adres kazbiel.to@fejm.pl

[Zadanie]

Pozdrawiam,

 

Wszystkie wpisy >