19747
25456
23624
17171
25.10 - II etap MOT Piertotum Locomotor (świstoklik)  27.10 - konkursy Prefektów R&S (świstoklik)  29.10 - konkursy Prefektów G&H (świstoklik)  30.10 - konkursy z gazetki (świstoklik) 31.10 - konkurs Stażystek (świstoklik) 31.10 - Rubinowe Wyzwania #4 (świstoklik)
Weekendowe atrakcje

Kochana Społeczności!

Za nami czwarty tydzień magicznych zajęć i tym samym stoimy przed kolejnym weekendem, podczas którego czekają na Was różne atrakcje. Jednak ten jest inny, bowiem stanowi przedsmak całego tygodnia zabaw – jednak o tym przeczytacie już niebawem! A tymczasem zachęcamy do zapoznania się z propozycjami atrakcji na najbliższe dni.

Już jutro (17.10) od godziny 15:00 na stronie szkoły będziecie mogli szukać Kart Czarodziejów, do których odpowiedzi sowa Dyrekcji będzie przyjmowała przez równe 24 godziny! Więcej informacji znajdziecie tutaj: (świstoklik). Bądźcie czujni, karty zostaną ukryte w najciemniejszych zakamarkach. 

W tym tygodniu również będziecie mogli wziąć udział w kolejnej wycieczce, tym razem odwiedzicie i poznacie inną szkołę magii. Wystarczy, że przyjdziecie na kurs weekendowy o nazwie Zwiedzanie magicznych placówek, który poprowadzi dla was profesor Crispin Stewart. Drugie zajęcia odbędą się już jutro (17.10) o godzinie 19:10 w szkolnym schowku (amr_schowek). Udział w spotkaniu wiążę się z dużą liczbą punktów i z niezapomnianymi wrażeniami!

Niedzielny (18.10) wieczór będzie w zupełności należał do Prefektów Domowych. Jesteście ciekawi, jakie atrakcje dla was przygotowali? Nie możecie się doczekać przygody, w której pierwsze skrzypce będą grali patroni domów? Koniecznie przyjdźcie o godzinie 19:10 do Kryształowej Komnaty, gdzie odbędzie się zabawa o nazwie Tajemnice Założycieli! Skrzaty doniosły nam, że szykują się niezapomniane wrażenia. Byłaby wielka szkoda, gdyby was to ominęło!

W tym tygodniu możecie się również wykazać w dwóch olimpiadach przedmiotowych. W sobotę (17.10) będziecie mogli sprawdzić swoją znajomość dotyczącą magicznych stworzeń podczas Międzyszkolnej Olimpiady Magizoologicznej "Żmijoptak", którą organizuje dyrektor Kazbiel Thundershout. Więcej informacji znajdziecie w newsie (świstoklik). Natomiast w niedzielę (18.10) przyjdzie Wam się zmierzyć ze złożoną dziedziną magii w trakcie Międzyszkolnej Olimpiady "Piertotum Locomotor" (świstoklik). Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy wszystkim powodzenia! 

Ponadto przypominamy o wysyłaniu kuponów (świstoklik) z wytypowanymi liczbami na naszą loterię Losville – macie na to czas do soboty (17.10) do godziny 23:59, a już następnego dnia poznacie wyniki! Zachęcamy także do udziału w konkursach na stronie naszej szkoły – z Eliksirów (świstoklik), Numerologii (świstoklik), Opieki nad Magicznymi Stworzeniami (świstoklik), Wiedzy o Harrym Potterze (świstoklik) i Zielarstwa (świstoklik). Dodatkowo przypominamy o Rubinowych Wyzwaniach, trzecie zadanie znajdziecie w newsie (świstoklik).

Z życzeniami niezapomnianego weekendu

Wszystkie wpisy >