34764
35476
35283
39902
Weekendowe atrakcje

Kochana Społeczności!

Pierwszy tydzień nauki dobiega już końca. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas podczas zajęć, dowiedzieliście się nowych rzeczy i przyjdziecie na następne lekcje żądni wiedzy. Czas na naukę jednak póki co się skończył i nadszedł weekend, a wraz z nim pora na odpoczynek i kolejną porcję zabawy!

Macie dość siedzenia w zamku? Jeśli przytłaczają Was już ceglane mury Akademii i chcielibyście w końcu zaczerpnąć trochę świeżego powietrza, mamy dla Was propozycję! Już jutro (09.01) odbędzie się Zimowa Eskapada - na pewno nie zabraknie zabawy ze śniegiem i możliwości integracji z innymi uczniami, a ponadto będziecie mieli okazję wykazać się poprzez stosowanie klimatu! Zainteresowani i chętni na mile spędzony wieczór? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy o godzinie 19:00 do Kryształowej Komnaty (/join krysztalowa_komnata), skąd przeniesiemy się w kolejne miejsce!

Natomiast już w niedzielę (10.01) czeka Was kolejna dawka atrakcji. Dzień pełen wrażeń rozpoczniecie o godzinie 18:35 w Diamentowej Komnacie (/join diamentowa_komnata) podczas Klubu Pojedynków! Spotkacie się tam z profesor Narcyzą Zoe Assassin, która wytłumaczy Wam podstawowe zasady dotyczące pojedynkowania się. Zajęcia nie są obowiązkowe, jednak zachęcamy do udziału - możecie wzbogadzić się o kolejne punkty i galeony!

Po Klubie Pojedynków wszyscy razem odwiedzimy Hogsmeade, w którym wspólnie poznamy tamtejsze sklepy i inne wyjątkowe miejsca. Upominki, punkty, galeony i świetna zabawa gwarantowane! Zbiórka w Kryształowej Komnacie (/join krysztalowa_komnata) o godzinie 19:10. Czekamy na Was!

Przypominamy o trwających konkursach z gazetki (świstoklik) - na Wasze odpowiedzi czekamy do końca jutrzejszego dnia (09.01) oraz o wysyłaniu kuponów na loterię Losville (świstoklik), na co czas macie również do końca jutrzejszego dnia. Nie przegapcie tych okazji na zebranie dodatkowych punktów oraz galeonów!

Z życzeniami udanej zabawy,

Wszystkie wpisy >