34764
35476
35283
39902
Rubinowe Wyzwania [1]

Moi drodzy!

Gdy już napełniliście swoje skrytki pokaźną sumą galeonów, nadeszła pora byście zaczęli je wydawać. Poza realizacją listy zakupów (na co macie czas do przedostatniego tygodnia roku szkolnego), co wtorek będą pojawiać się Rubinowe Wyzwania - zadania związane z przedmiotami dostępnymi na Ulicy Pokątnej. W zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyści oraz nauczyciele. Więcej szczegółów możecie przeczytać pod tym świstoklikiem. Nie przedłużając, wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Wymyśl magiczną słodycz

Na początek coś łatwego! Udajcie się do Księgarnia Esy i Floresy i zakupcie książkę Czary przy pieczeniu, a następnie dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie Wasz autorski pomysł na coś słodkiego. Opis musi zawierać następujące informacje:

  • nazwa,
  • wygląd,
  • smak i zapach,
  • magiczne właściwości.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w poniedziałek (18.01) o godz. 2359. Zrobione zadanie należy wysłać na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakup otrzymacie 10 punktów/galeonów, natomiast za stworzenie opisu zostanie wam przyznane do 30 punktów/galeonów.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >