69049
59818
77384
71532
Rubinowe Wyzwania [2]

Moi drodzy!

Pierwsze Rubinowe Wyzwanie za nami! Cieszymy się, że zdecydowaliście się wziąć udział w zabawie. Ranking zabawy znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. W razie braku funduszy należy poczekać na wypłatę galeonów. Przypominamy, że w zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyści oraz nauczyciele. Wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Pokaż nam jak spędzasz swój wolny czas 

Minęło już trochę czasu od rozpoczęcia roku szkolnego i jesteśmy pewni, że zaprzyjaźniliście się z wieloma osobami. Udajcie się do Artykułów piśmienniczych Scribbulusa i zakupcie pędzelki, farbki oraz pergamin. A następnie dowolną metodą narysujcie siebie wraz ze swoimi znajomymi podczas swojego codziennego dnia w Ramesville. Rysunek możecie wykonać zarówno odręcznie, jak i poprzez odpowiedni program graficzny. 

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w poniedziałek (25.01) o godz. 2359. Zrobione zadanie należy wysłać na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakupy otrzymacie 10 punktów/galeonów, natomiast za stworzenie rysunku zostanie wam przyznane do 30 punktów/galeonów.

Z życzeniami powodzenia

 

 

Wszystkie wpisy >