69049
59818
77384
71532
Konkurs Faunebris

Kochane Świergotniki!

Stworzyłem dla Was konkurs. Waszym zadaniem jest znalezienie haseł, które ukryły się w nietypowej wykreślance. Aby w ogóle zacząć działać, każdy obrazek należy zamienić na literę, przy czym każdy obrazek oznacza jedną, inną literę. Przedostatnia litera tego, co przedstawia obrazek, to właśnie ta litera, która kryje się pod grafiką. Zwracajcie uwagę na to, czy na obrazku jest coś pojedynczego, czy jednak w formie mnogiej.

Po przerobieniu wszystkich obrazków na litery, należy znaleźć w wykreślance 10 ukrytych magicznych stworzeń. Są ukryte w pionie, poziomie, na skos i wspak. Powodzenia z szukaniem ich!

Wasze odpowiedzi powinny zawierać wykreślankę w formie literowej, na której zaznaczone będzie 10 ukrytych haseł, co można zrobić w dowolnym programie - czy nawet na kartce. Do zgarnięcia jest 30 punktów! Na sowy czekam do soboty (27.02), do godziny 21:37. Pamiętajcie, aby swoje odpowiedzi podpisać nazwą szkoły i swoimi szkolnymi personaliami, a ślijcie je na adres kazbiel.to@fejm.pl

[Obejrzyj wyzwanie.]

Jeśli wciąż będziecie mieli niedosyt, możecie za bonusowe 10 punktów odpowiedzieć na pytanie, co za stworzenie ukryło się na obrazku - stuk - jednak te punkty można dostać tylko wtedy, jeśli wykonało się też część wykreślankową konkursu.

Pozdrawiam

***

Informuję też, że jeśli ktoś życzy sobie poprawiać kartkówkę z OnMS - mowa zarówno o klasie I, jak i klasie II - musi przyjść do Zakazanego Lasu we wtorek (23.02) po Happy Rames lub zgłosić się prywatnie - czat bądź sowa - po wspomnianej dacie, ale przed piątkiem (26.02) godz. 18:00, ponieważ do wtedy można nadrabiać wszelkie zaległości ocenowe z obu przedmiotów, których uczę. K.T.

Wszystkie wpisy >