20888
17194
24634
Plebiscyt & Ankieta ewaluacyjna


Drodzy Uczniowie, Stażyści i Nauczyciele!

Zakończenie roku szkolnego zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego też jest to najlepszy czas na opublikowanie ankiety, w której będziecie mogli zgłaszać swoich kandydatów do szkolnego plebiscytu Kryształowe Tytuły. W tym semestrze postanowiliśmy przygotować dla Was 17 kategorii, do których będziecie mogli przypasować osoby należące do społeczności Akademii Magii Ramesville. Wygrane osoby otrzymają pamiątkowe dyplomy!

Głosy można oddawać do piątku (tj. 11 czerwca) do godziny 2000. Formularz znajdziecie klikając w obrazek zamieszczony powyżej a w formularzu znajdziecie dokładny opis tych kategorii.


Dodatkowo zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety oceniającej pracę i zaangażowanie nauczycieli, opiekunów oraz dyrekcji. Jej uzupełnienie zajmie wam kilka minut, przeniesiecie się do niej również za pomocą obrazka. Osoby, które nie uczęszczały na zajęcia do danego profesora, zostawiają puste miejsce przy jego nazwisku. Czas na wypełnienie tej ankiety macie do soboty (tj. 12 czerwca) do godziny 2200

Ankieta ewaluacyjna ma na celu poznanie waszej opinii na temat funkcjonowania naszej Akademii Magii Ramesville. W razie jakichkolwiek problemów lub nieporozumień, które wystąpiły w tym roku będziemy w stanie wyeliminować je w kolejnych semestrach. Potrzebna jest nam do tego wasza opinia. Ankieta zostanie przeprowadzona już siódmy raz, a jej poprzednie wersje pomogły nam usunąć lub edytować rzeczy, które były organizowane w sposób niewłaściwy. Liczymy na wasze komentarze. Dziękujemy za poświęcony czas!

Pozdrawiamy,

Wszystkie wpisy >