6604
15650
9835
21210
Zapisy na XLIV rok szkolny są OTWARTE. Zapraszamy!
Podsumowanie zakończenia XLIII roku szkolnego

Droga Społeczności Ramesville!

Dzisiaj o godzinie 1900 odbyło się uroczyste zakończenie XLIII roku szkolnego. Dziękujemy za waszą obecność podczas pożegnania kolejnego semestru w Akademii Magii Ramesville. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie tego wydarzenia. 

1. ŚWIADECTWA

W tym roku do grona uczniów zapisało się 254 osób. Aby uzyskać świadectwo, należało zdobyć minimum 15 rang. Udało się to takim osobom jak:

2. PREFEKCI I OPIEKUNOWIE

Niemałą rolę podczas całego semestru odegrali opiekunowie poszczególnych domów, integrując wychowanków i dbając, by czuli się dobrze w murach naszej szkoły.

Od trzeciego tygodnia pomocą mogli im służyć wybrani Prefekci Domowi, a także Prefekci Naczelni, którzy byli łącznikiem między uczniami a dyrekcją. Za ich dobrze pełnioną rolę również otrzymują podziękowania:

3. PUCHAR DOMÓW

Walka pomiędzy poszczególnymi domami była zacięta aż do ostatnich dni, jednak puchar kolejny raz trafił w ręce Testrali. Klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • I miejsce - Testrale (72681 pkt)
  • II miejsce - Gromoptaki (48142 pkt)
  • III miejsce - Hipogryfy (45544 pkt)

4. RANKINGI

Od początku semestru uczniowie oraz nauczyciele mogli zbierać punkty do swoich rankingów poprzez branie udział w zajęciach czy różnych aktywnościach. Podsumowanie tych starań znajduje się poniżej.

Ranking Uczniów:

Ranking Nauczycieli:

5. MISTRZ HAPPY RAMES I ZGUBY KRYSZTAŁKA

Przez cały semestr odbywały się krótkie zabawy o tematyce potterowskiej lub ramesvillowskiej, w których mógł wziąć udział każdy członek naszej społeczności. Spośród zaangażowanych osób wyróżniliśmy dwie, które reprezentują grupę uczniowską oraz nauczycielską i które zdobyły w nich najwięcej punktów, a następnie przyznaliśmy im tytuł Mistrza Happy Rames. Nagrodzone osoby to:

Również przez ten rok szkolny mogliście brać udział w zabawie Zguby Kryształka, dyplomy dla najbardziej aktywnych osób znajdują się poniżej: 

6. TURNIEJ MIĘDZYDOMOWY

W tym semestrze został zorganizowany Turniej Międzydomowy. Cieszymy się, że inicjatywa przypadła wam do gustu i znalazły się trzy uczennice, które to podjęły się ciężkich zadań w walce o puchar. Poniżej zamieszczamy dyplomy dla uczestników: 

7. AKCJA REKLAMA

Przed rozpoczęciem tego roku szkolnego zwróciliśmy się do was z prośbą o promowanie naszej Akademii w różnych miejscach. Cieszymy się, że znalazły się osoby, które się w to zaangażowały. Spośród nich zdecydowaliśmy się wyróżnić jedną i okrzyknąć ją mianem Łowcy Studentów. W XLIII roku szkolnym w Akademii Magii Ramesville tytuł ten zdobyła Lilo Delune. Gratulujemy i zarazem dziękujemy! W niedługim czasie ktoś z dyrekcji skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów dotyczących dostawy nagrody rzeczowej.

8. PLEBISCYT KRYSZTAŁOWE TYTUŁY

Jest to plebiscyt, który został przeprowadzony w ostatnim tygodniu roku szkolnego, a udział w nim mógł wziąć każdy członek szkolnej społeczności. Podczas zakończenia wręczono następujące wyróżnienia:

9. SZKOLNA GAZETKA NEWSVILLE

Gazetka szkolna "Newsville" nie powstałaby, gdyby nie redaktorzy i osoby odpowiedzialne za jej budowę od zaplecza. Każdemu zaangażowanemu należą się podziękowania, a mianowicie:

10. PODZIĘKOWANIA DLA PROFESORÓW

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować profesorom za poświęcony czas i zorganizowanie wakacyjnych kursów. Przyjmijcie od nas skromne podziękowanie za trud włożony w pracę na rzecz naszej szkoły:

11. ZMIANY

Z dniem dzisiejszym zachodzą też spore zmiany w gronie dyrektorskim. Ze stanowiska dyrektora po wielu latach odchodzi Vivienne Levittoux. Była dyrektorka przechodzi do zarządu, gdzie dalej wraz Crispinem Stewartem i Kazbielem Thundershoutem będzie czuwać nad naszą Akademią. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za wkład włożony w rozwój placówki i wręczyć skromne podziękowanie:

Natomiast Vesper De Laurentiis z powodów osobistych postanowiła na pewien czas opuścić mury naszej szkoły. Dziękujemy za krótki czas, przez który pracowała z nami nad AM Ramesville. Życzymy powodzenia w dalszym życiu.

 

Niniejszym uznajemy XLIII rok szkolny za zakończony, a wakacje za rozpoczęte. Życzymy wam odpoczynku, mile spędzonego czasu i regeneracji sił przed kolejnym semestrem, który rozpocznie się już za jakiś czas! Zachęcamy do śledzenia komunikatów na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Z wyrazami szacunkuWszystkie wpisy >