11064
17710
12857
26135
22.01 - Konkurs z OnMS >>SZCZEGÓŁY<<  24.01 - Konkurs z WoHP >>SZCZEGÓŁY<< 26.01 - Wysyłanie Skarbu Ramesville >>ZASADY<<  26.01 - MO Niuchacz >>SZCZEGÓŁY<< 26.01 - Losville  27.01 - Magiczne Odliczanie  27.01 - Konkursy z Newsville >>SZCZEGÓŁY<<  
Aktualności
Czystka

Kochana Społeczności Ramesville!

Za nami zakończenie XXIX roku szkolnego w Naszej Akademii, więc jest to odpowiedni moment na przeprowadzenie czystki w zapisach zarówno wśród uczniów jak i wśród nauczycieli. Poniżej znajdziecie niezbędne informacje z tym związane oraz ankietę do wypełnienia dla Was!

  1. 16-17 lutego odbędzie się czystka wśród uczniów i nauczycieli. Każda osoba, której nie udało się uzyskać promocji do następnej klasy, ale zamierza kontynuować naukę w Akademii Magii Ramesville od nowego semestru i chciałaby zachować swoje skarby w Banku Gringotta proszona jest do 15 lutego wypełnić ankietę. Brak wpisu będzie równoznaczny z usunięciem konta! Osoby, które uzyskały promocję do klasy II nie muszą wypełniać ankiety. 
  2. Nauczyciele również proszeni są o wypełnienie ankiety - jest to niezbędne do skompletowania kadry pedagogicznej na kolejny semestr.
  3. Ankieta zawiera również wasze opinie na temat pracy Dyrekcji oraz pracy Akademii. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z Nami waszym zdaniem. Już niejednokrotnie udowodniliście, że świeże spojrzenie na ogół przynosi wspaniałe profity.
  4. Zapisy na XXX rok szkolny zostały OTWARTE! 

>> ANKIETA<<

Pozdrawiamy cieplutko,