2203
8566
4958
7399
25.09 - Konkurs z Astronomii >>ŚWISTOKLIK<< 26.09 - Wysyłamy arty do Newsville >>ŚWISTOKLIK<<  29.09 - II etap Olimpiady Niuchacz  30.09 - Konkurs z Astronomii #2 >>ŚWISTOKLIK<< 30.09 - Konkurs z OnMS >>ŚWISTOKLIK<<
Aktualności
II Mistrzostwa AMR w Shuntbumps

Droga społeczności AMR!

 Z przyjemnością zapraszam wszystkich do udziału w III Mistrzostwach Akademii Magii Ramesville w Shuntbumps. Jeśli nazwa tej gry miotlarskiej nic wam nie mówi, zachęcam do zapoznania się z jej opisem i zasadami, które znajdują się TUTAJ.
W Mistrzostwach mogą wziąć udział zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły. Wystarczy, że do niedzieli (18.03) dokonacie zapisu poprzez formularz, który znajdziecie TUTAJ

Jednocześnie zapraszam wszystkich na zajęcia Gier Miotlarskich, które odbędą się w środę (14.03) o godzinie 19.45. Podczas nich będzie można poćwiczyć grę w Shuntbumps. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę dopytania o zasady lub poćwiczenia z kimś w parze, zachęcam do kontaktu na chacie w każdej chwili.

Mistrzostwa będą świetną okazją do zdobycia punktów, sportowej rywalizacji i jedyną możliwością legalnego "pobicia" dyrektora Nicolasa Wanda, który jest aktualnym Mistrzem AMR w Shuntbumps.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,