2229
2049
5287
Trwają zapisy na Kursy Wakacyjne!  >>ŚWISTOKLIK<<  17.06 - Konkurs z Wibracji >>ŚWISTOKLIK<< 19.06 - Konkurs z TMZiP >>ŚWISTOKLIK>>  21.06 - Konkurs z Dywinacji Praktycznej >>ŚWISTOKLIK>> 1.07 - Bal Wakacyjny >>WYŚLIJ ZGŁOSZENIE>> 2.07 - Konkurs Animagus >>ŚWISTOKLIK>>
Aktualności
II Mistrzostwa AMR w Shuntbumps

Droga społeczności AMR!

 Z przyjemnością zapraszam wszystkich do udziału w III Mistrzostwach Akademii Magii Ramesville w Shuntbumps. Jeśli nazwa tej gry miotlarskiej nic wam nie mówi, zachęcam do zapoznania się z jej opisem i zasadami, które znajdują się TUTAJ.
W Mistrzostwach mogą wziąć udział zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły. Wystarczy, że do niedzieli (18.03) dokonacie zapisu poprzez formularz, który znajdziecie TUTAJ

Jednocześnie zapraszam wszystkich na zajęcia Gier Miotlarskich, które odbędą się w środę (14.03) o godzinie 19.45. Podczas nich będzie można poćwiczyć grę w Shuntbumps. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę dopytania o zasady lub poćwiczenia z kimś w parze, zachęcam do kontaktu na chacie w każdej chwili.

Mistrzostwa będą świetną okazją do zdobycia punktów, sportowej rywalizacji i jedyną możliwością legalnego "pobicia" dyrektora Nicolasa Wanda, który jest aktualnym Mistrzem AMR w Shuntbumps.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,