5959
7126
8282
4462
22.03 - Konkurs z Czarnej Magii (świstoklik)  23.03 - Karty Czarodziejów  24.03 - Otrzęsiny
Aktualności
Akcja "REKLAMA" & Łowca Studentów

Kochana Społeczności Ramesville!

Przygotowania do rozpoczęcia XXXI roku szkolnego ruszyły pełną parą, więc nadszedł czas na coroczną Akcję "REKLAMA". Co to ma na celu? Oczywiście sprowadzene w mury Akademii Magii Ramesville jak najwięcej mugoli, aby zasilili oni grono studentów. Zachęcamy do udziału zarówno uczniów jak i profesorów Akademii.

CO BĘDĘ Z TEGO MIAŁ?

Każda osoba, która zaangażuje się w pomoc w rozreklamowanie Akademii otrzyma tuż po rozpoczęciu roku szkolnego gratyfikację w postaci punktów do Rankingu. Ich ilość będzie zależna od ilości zamieszczonych reklam.

Ponadto ponownie w tym roku macie możliwość zdobycia tytułu "Łowcy Studentów". Osoba, która najwięcej razy zareklamuje Akademię Magii Ramesville wygra konkurs i otrzyma na koniec semestru dyplom pamiątkowy oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Dyrekcję. Ponadto zostanie ona wpisana jako Łowca Studentów w Izbie Pamięci.

Od tego roku został wprowadzony próg minimalny jaki Łowca Studentów musi spełnić. Minimalna ilość reklam jaka musi być zamieszczona przez Łowcę to 50 obrazków reklamujących. Pamiętajcie - nie musicie jednego dnia udostępniać 50 obrazków, ponieważ efekt reklamy nie będzie zadowalający. Udostępniajcie każdego dnia po 2-3 reklamy - istotna jest systematyczność oraz pozytywne nastawienie. Liczymy na Was Łowcy!

CO MOGĘ ZROBIĆ?

Wystarczy, że udostępnisz obrazki przygotowane przez Nas i napiszesz kilka ciepłych słów o Akademii Magii Ramesville. Udostępniaj reklamy na różnych serwisach tj. FB, Kwejk, Besty, SameQuizy itd, a następnie wyślij dowody swojej pracy w postaci zdjęć czy screenów na sowę dyrekcji (dyrekcja.amr@gmail.com). Pamiętaj, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. 

[REKLAMA 1]
[REKLAMA 2]
[REKLAMA 3]
[REKLAMA 4]
[REKLAMA 5]

W poszukiwaniu Łowcy Studentów,