2648
2617
6959
Trwają zapisy na Kursy Wakacyjne!  >>ŚWISTOKLIK<<  19.06 - Konkurs z TMZiP >>ŚWISTOKLIK>>  20.06 - Zebranie Prefektów 21.06 - Konkurs z Dywinacji Praktycznej >>ŚWISTOKLIK>> 22.06 - Konkurs Dyrekcji >>ŚWISTOKLIK<< 22.06 - Konkurs z Sekretów Rytualistyki >>ŚWISTOKLIK>>  1.07 - Bal Wakacyjny >>WYŚLIJ ZGŁOSZENIE>> 2.07 - Konkurs Animagus >>ŚWISTOKLIK>>
Aktualności
Zebranie Hipogryfów [1]

Rozpoczęcie roku już za nami, a pierwszy tydzień pełen emocji i magii. Jako zastępca opiekuna domu mam przyjemność pomagać Profesorowi Alexandrowi Collotye stanowić pieczę nad tym domem oraz nad wami - wspaniałymi Hipogryfami. Aby ten rok szkolny poszedł nam sprawnie i bez żadnych problemów musimy sobie omówić kilka ważnych rzeczy dotyczących was, a dokładnie przyszłych prefektów domów oraz naczelnych. Dlatego w tym tygodniu odbędzie się spotkanie naszego domu. Wszystkich Hipogryfów zapraszamy na czwartek (14.06.2018) do wspólnego dormitorium naszego domu w amr_hipogryfy o godz. 20:20, po waszych zajęciach.

Czekamy na was z niecierpliwością, a po spotkaniu zapraszam na miły wieczór we wspólnym gronie przy wspaniałej, smakowitej czekoladzie. W razie nieobecności na spotkaniu proszę poinformować nas wcześniej na czacie lub wysłać wiadomością na sowę przez panel stronę.

Profesor Alexander Collotye
Profesor Twisted Fate Iwanow Whiteowl