24035
28788
33237
14654
26.04 - Wyzwania Numerologiczne #5 >>ŚWISTOKLIK<< 27.04 - Magiczne Odliczanie 28.04 - II Zadanie Turnieju Domów 29.04-03.04 - Zakończ rok z Kryształkiem 28.04 - Konkurs z Kursu Aurora >>ŚWISTOKLIK<< 04.05 - Konkurs z Transmutacji >>ŚWISTOKLIK<<
Aktualności
Akcja "REKLAMA" & Łowca Studentów

Kochana Społeczności Ramesville!

Nieodłącznym elementem przygotowań do rozpoczęcia XXXII roku szkolnego jest naturalnie Akcja "REKLAMA" do której serdecznie Was zapraszamy. Cel jak co roku ten sam! Niech każdy mugol dowie się o Nas i zasilili grono czarodziejów AMR. Jednak, aby tak się stało potrzebujemy Waszej pomocy.

CO BĘDĘ Z TEGO MIAŁ?

Oczywiście nic za darmo! Każda osoba, zarówno uczeń jak i nauczyciel, która zaangażuje się w pomoc w rozreklamowanie Akademii otrzyma tuż po rozpoczęciu roku szkolnego gratyfikację w postaci punktów do Rankingów. Ilość punktów będzie współmierna z wykazanym wysiłkiem.

Ponadto ponownie w tym roku szkolnym macie możliwość zdobycia tytułu "Łowcy Studentów". Osoba, która najwięcej razy zareklamuje Akademię Magii Ramesville wygra plebiscyt i otrzyma na koniec semestru dyplom pamiątkowy oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Dyrekcję. Ponadto zostanie ona wpisana jako Łowca Studentów w Izbie Pamięci.

Pamiętajcie jednak o tym, że Tytuł Łowcy do czegoś zobowiązuje - Łowcą nie może być osoba, która wstawi jeden link ze stroną. Minimalna ilość reklam jaka musi być zamieszczona przez Łowcę to 50 obrazków reklamujących. Nie znaczy to jednak, że pierwszego dnia macie ich wstawić 50, ponieważ efekt reklamy nie będzie zadowalający. Udostępniajcie każdego dnia po 2-3 reklamy - istotna jest systematyczność oraz pozytywne nastawienie. Liczymy na Was Łowcy!

CO MOGĘ ZROBIĆ?

To nic trudnego! Wystarczy, że udostępnisz obrazki przygotowane przez Nas i napiszesz kilka ciepłych słów o Akademii Magii Ramesville. Udostępniaj reklamy na różnych serwisach tj. FB, Kwejk, Besty, SameQuizy itd, a następnie wyślij dowody swojej pracy w postaci zdjęć, linków czy screenów na sowę dyrekcji (dyrekcja.amr@gmail.com). Pamiętaj, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. 

[REKLAMA 1]
[REKLAMA 2]
[REKLAMA 3]
[REKLAMA 4]
[REKLAMA 5]

W poszukiwaniu Łowcy Studentów,