11325
18976
23541
19587
03.04 - The Voice (świstoklik)  04.04 - Rubinowe Wyzwania #2 (świstoklik) 04.04 - Plebiscyt McGonagall (świstoklik)  05.04 - Gwiazdy AMR (świstoklik) 05.04 - bal z okazji 16. rocznicy powstania AMR  06.04 - zapisy na mecz Quidditcha (świstoklik)  10.04 - konkurs z OpCM (świstoklik)  
Działy Newsville

 

 • Osobistości od drugiej strony
  Co w wolnym czasie lubi robić nauczyciel Zaklęć? Czy Ramesville łączy ludzi? Albo jakie jest ulubione danie dyrektora? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie w naszych wywiadach!
  Redaktor: Hope Stew-Carter
 • Z magicznej biblioteczki
  Może recenzja jednej z bardziej poczytnych powieści pośród nastoletnich czarownic i czaordziejów? Znajdziecie tu nie tylko nowości ale także starsze pozycje. Krótko i na temat, a przede wszystkim prosto z serca.
  Redaktorzy: Aeline HavillardDomingo Borgia
 • Cykl opowiadań
  A wtem zza rogu wyłonił się… No właśnie, kto? Poznaj magiczne historie, spisywane na pergaminie przy dogasającej już świeczce. Obiecuję, że zostaniesz porwany w wir zdarzeń już od pierwszych zdań. 
  Redaktorzy: Rosalie SchmittOlivia Slytherin
 • Skrzacia kuchnia
  Najbardziej strzeżone przepisy prosto ze skrzaciej kuchni! Desery, dania, przekąski - każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także posiłków podrzucanych przez naszych ukochanych profesorów!
  Redaktorzy: Amethyst AllenLeya Secret
 • Porady Magicznej Pani
  Nie wiesz, jak poradzić sobie z Zielarstwem albo w jaki sposób połączyć Świat Magii z realnym życiem? Śmiało możesz zwrócić się z tym do Magicznej Pani, a ona z pewnością rozwiąże każdy twój problem.
  Redaktorzy: Vesper De LaurentiisAlaska WhiteMika Nexus

 • Ciekawostki o Ramesville
  Ilu dyrektorów sprawowało funkcje nauczycieli Opieki nad Magicznymi Stworzeniami? Kto z nauczycieli nie tak dawno był jeszcze uczniem AM Ramesville? Jaki był rekord punktów i kiedy został pobity? Tych i innych rzeczy dowiecie się właśnie w tym dziale!
  Redaktor: ---
 • Ploteczkowy świat
  Słyszałeś, że nowa uczennica często znika podczas posiłków? A nauczycielka Opieki nad Magicznymi Stworzeniami trzyma pufki w swoim gabinecie! Znajdziecie tu najświeższe ploteczki krążące po naszej Akademii!
  Redaktorzy: Alice Wright, Aria CarterCecily EltonSamanta Clarsson-Carter
 • Humor z murów naszej szkoły
  Śmieszny moment? Słowna wpadka? Byłeś świadkiem śmiesznej sytuacji na czacie lub podczas lekcji? Koniecznie podeślij ten fragment, a przeczytasz je w najnowszym wydaniu!
  Redaktorzy: ---
 • Nieco więcej o...
  Zawsze byłeś ciekawy w jaki sposób Filius Flitwick został profesorem lub czym zajmowała się Pomona Sprout zanim została nauczycielką Zielarstwa w Hogwarcie? W takim razie to dział idealny dla Ciebie. Dowiesz się więcej nie tylko o profesorach z serii, a także o uczniach czy innych mniej znanych postaciach.
  Redaktor: Emma Scott
 • Kącik (magi)zoologiczny
  Właśnie tutaj możesz poznać dokładniej stworzenia, które najczęściej nie są omawiane na zajęciach Opieki nad Magicznymi Stworzeniami, takie jak przyczajacz czy chimera. Na koniec zawsze znajdzie się również rada od prawdziwego magizoologa.
  Redaktor: Moria Nerios
 • Pośród ankiet
  W każdym numerze pojawia się kilka ankiet, gdzie uczniowie, nauczyciele oraz odwiedzający mogą podzielić się swoją opinią. Są one zróżnicowane i dopasowane pod aktualnie panującą sytuację w Akademii.
  Redaktor: Scarlett Drake
 • Strefa rozrywki
  Kto nie lubi tych chwil, kiedy można usiąść, zrelaksować się i zrobić coś, by wzbogacić swoje konto punktami i równie cennymi galeonami? Takich atrakcji dostarczy wam kącik z konkursami - w każdym wydaniu znajdują się dwa konkursy zarówno dla uczniów, jak i stażystów czy nauczycieli.
  Redaktor: Lily Taylor
 • Horoskopy
  Przyszłość zawsze była dla ciebie zagadką, którą chciałeś rozwikłać za wszelką cenę? Chcesz wiedzieć, co cię niebawem czeka? Horoskopy to gratka dla osób, które nie lubią niespodzianek i chcą być przygotowane na to, co nadchodzi.
  Redaktor: Lukas De Vis
 • Z notatnika młodego Zielarza
  Cykl artykułów z dziedziny zielarstwa - w każdym numerze tajemniczy młody Zielarz przygląda się bliżej się dwóm roślinom - jednej typowo magicznej, a drugiej - ze świata mugolskiego, jednak równie wyjątkowej. To niezbędny artykuł nie tylko dla fanów i pasjonatów zielarstwa, ale i dla pilnych uczniów, którzy chcą być przygotowani na każdą kartkówkę czy sprawdzian.
  Redaktor: Nicolas Cane
 • Czarodziejskie koło ratunkowe
  Nauczyciel zaskoczył was kartkówką, a ty nie pamiętasz, kim był Herpon Podły? Zadano ci pytanie, a tobie mylą się te wszystkie „iksy” w klasyfikacji magicznych stworzeń? Nie martw się, tylko zajrzyj do tego działu - znajdziesz tutaj ściągi przydatne na każdym etapie edukacji!
  Redaktor: Rosalia Schmitt
 • Kącik artystyczny
  Masz talent, którym chcesz pochwalić się innym? Lubisz rysować, pisać wiersze? A może masz inne zdolności? Podziel się z nami swoją twórczością!
  Redaktorzy: ---
 • Magiczny Przegląd Mediów
  Jesteś ciekawy, co dzieje się na świecie? Przegapiłeś jakieś wydarzenie? Koniecznie tutaj zajrzyj i dowiedz się, co cię ominęło!
  Redaktor: Domingo Borgia

 

Redaktor Naczelna Newsville,

Gratulacje, znalazłeś/-aś Gwiazdę AMR!

Wyślij ją niezwłocznie na szkolną sowę (dyrekcja.amr@gmail.com) do soboty (05.04) do godz. 20:00. Nie zapomnij przy tym dopisać, czym ta osoba zasłużyła się dla naszej Akademii. Koniecznie podpisz się, a w temacie zawrzyj dopisek „Gwiazdy AMR”.