0
0
0
0
  22.11 - zakończenie XL roku szkolnego
Działy Newsville
 • CIEKAWOSTKI
  Ilu dyrektorów sprawowało funkcję nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami? Jakie inne zasługi ma na swoim koncie Filius Flitwick? Tych i innych rzeczy dowiecie się właśnie w tym dziale!
  Redaktor: ---

 • CZARODZIEJSKIE KOŁO RATUNKOWE
  Nauczyciel zaskoczył was kartkówką, a wy nie pamiętacie, kim był Herpon Podły? Padło pytanie, a tobie mylą się te wszystkie „iksy” w klasyfikacji magicznych stworzeń? Nie martw się, tylko zajrzyj do tego działu - znajdziesz tutaj ściągi przydatne na każdym etapie edukacji!
  Redaktor: ---

 • HOROSKOPY
  Przyszłość zawsze była dla ciebie zagadką, którą chciałeś rozwikłać za wszelką cenę? Chcesz wiedzieć, co cię niebawem czeka? Horoskopy to gratka dla osób, które nie lubią niespodzianek i chcą być przygotowane na to, co nadchodzi.
  Redaktor: ---

 • HUMOR Z MURÓW NASZEJ SZKOŁY
  Śmieszny moment? Słowna wpadka? Byłeś świadkiem śmiesznej sytuacji na czacie lub podczas lekcji? Koniecznie podeślij ten fragment, a przeczytasz je w najnowszym wydaniu!

 • KĄCIK (MAGI)ZOOLOGICZNY
  Właśnie tutaj możesz poznać dokładniej stworzenia, które najczęściej nie są omawiane na zajęciach Opieki nad Magicznymi Stworzeniami, takie jak przyczajacz czy chimera. Na koniec zawsze znajdzie się również rada od prawdziwego magizoologa.
  Redaktor: ---

 • KĄCIK ARTYSTYCZNY
  Masz talent, którym chcesz pochwalić się innym? Lubisz rysować, pisać wiersze? A może masz inne zdolności? Podziel się z nami swoją twórczością!

 • MAGICZNY PRZEGLĄD MEDIÓW
  Jesteś ciekawy, co dzieje się na świecie? Przegapiłeś jakieś wydarzenie? Koniecznie tutaj zajrzyj i dowiedz się, co cię ominęło!
  Redaktor: ---

 • NIECO WIĘCEJ O...
  Zawsze byłeś ciekawy, w jaki sposób Filius Flitwick został profesorem lub czym zajmowała się Pomona Sprout, zanim została nauczycielką Zielarstwa w Hogwarcie? W takim razie to dział idealny dla ciebie. Dowiesz się więcej nie tylko o profesorach z serii, a także o uczniach czy innych mniej znanych postaciach.
  Redaktor: ---

 • OPOWIADANIA
  A wtem zza rogu wyłonił się… No właśnie, kto? Poznaj magiczne historie spisywane na pergaminie przy dogasającej już świeczce. Obiecujemy, że zostaniesz porwany w wir zdarzeń już od pierwszych zdań.
  Redaktor: ---

 • OSOBISTOŚCI OD DRUGIEJ STRONY
  Co w wolnym czasie lubi robić nauczyciel Zaklęć? Czy Ramesville łączy ludzi? Jakie jest ulubione danie dyrektora? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie w naszych wywiadach!
  Redaktor: ---

 • PLOTECZKOWY ŚWIAT
  Słyszałeś, że nowa uczennica często znika podczas posiłków? A nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami trzyma pufki w swoim gabinecie? Znajdziecie tu najświeższe ploteczki krążące po naszej Akademii!
  Redaktor: ---

 • PORADY MAGICZNEJ PANI
  Nie wiesz, jak poradzić sobie z Zielarstwem albo w jaki sposób połączyć Świat Magii z realnym życiem? Śmiało możesz zwrócić się z tym do Magicznej Pani, a ona z pewnością rozwiąże każdy twój problem.
  Redaktor: ---

 • POŚRÓD ANKIET
  W każdym numerze pojawia się kilka ankiet opracowanych na podstawie opinii społeczności szkoły. Są one zróżnicowane i dopasowane pod aktualnie panującą sytuację w Akademii.
  Redaktor: ---

 • SKRZACIA KUCHNIA
  Najbardziej strzeżone przepisy prosto ze skrzaciej kuchni! Desery, dania, przekąski - każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także posiłków podrzucanych przez naszych ukochanych profesorów!
  Redaktor: ---

 • STREFA ROZRYWKI
  Kto nie lubi tych chwil, kiedy można usiąść, zrelaksować się i zrobić coś, by wzbogacić swoje konto punktami i równie cennymi galeonami? Takich atrakcji dostarczy wam kącik z konkursami - w każdym wydaniu znajdują się dwa konkursy - zarówno dla uczniów, jak i stażystów czy nauczycieli.
  Redaktor: ---

 • Z MAGICZNEJ BIBLIOTECZKI
  Może recenzja jednej z bardziej poczytnych powieści dla nastoletnich czarownic i czarodziejów? Znajdziecie tu nie tylko nowości, ale także starsze pozycje. Krótko i na temat, a przede wszystkim prosto z serca!
  Redaktor: ---

 • Z NOTATNIKA MŁODEGO ZIELARZA
  Cykl artykułów z dziedziny zielarstwa - w każdym numerze tajemniczy młody Zielarz przygląda się bliżej się dwóm roślinom - jednej typowo magicznej, a drugiej - ze świata mugolskiego, jednak równie wyjątkowej. To niezbędny artykuł nie tylko dla fanów i pasjonatów zielarstwa, ale i dla pilnych uczniów, którzy chcą być przygotowani na każdą kartkówkę czy sprawdzian.
  Redaktor: ---

Redaktor Naczelna „Newsville”