0
0
0
Trwają zapisy na XXXII rok szkolny >>ŚWISTOKLIK<<  
Działy Newsville

 

 • Osobistości od drugiej strony
  Co w wolnym czasie lubi robić nauczyciel Zaklęć? Czy Ramesville łączy ludzi? Albo jakie jest ulubione danie dyrektora? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie w naszych wywiadach! Prowadzi: Tori Collins.
 • Z magicznej biblioteczki
  Może recenzja jednej z bardziej poczytnych powieści pośród nastoletnich czarodziejek i czaordziejów? Znajdziecie tu nie tylko nowości ale także starsze pozycje. Krótko i na temat, a przede wszystkim prosto z serca. Prowadzi: Sophie Mellark.
 • Skrzacia kuchnia
  Najbardziej strzeżone przepisy prosto ze skrzaciej kuchni! Desery, dania, przekąski - każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzi: Alexander Collotye.
 • Kącik Porad Magicznej Pani
  Nie wiesz, jak poradzić sobie z Zielarstwem albo w jaki sposób połączyć Świat Magii z realnym życiem? Śmiało możesz zwrócić się z tym do Magicznej Pani, a ona z pewnością rozwiąże każdy twój problem. Prowadzi: Helena Browen.
 • W świecie legend
  Słyszeliście legendę o mieczu Artura albo czarnoksiężniku Fauście? Właśnie w tym dziale dowiecie się o nich więcej. A może pojawi się coś, o czym nie wiedzą nawet najbardziej zaawansowani czarodzieje naszych czasów? Prowadzi: Kira Wakeshima.
 • Plotki oraz humor z Ramesville
  Słyszałeś, że nowa uczennica często znika podczas posiłków? A profesor Opieki nad Magicznymi Stworzeniami trzyma pufki w swoim gabinecie! Znajdziecie tu najświeższe ploteczki krążące po naszej Akademii oraz śmieszne cytaty wprost z Kryształowej Komnaty! Prowadzą: Aria Carter & Crispin Stewart & Annabeth Lancaster.
 • Ciekawostki, horoskopy i konkursy
  W każdym numerze pojawi się ciekawostka dotycząca magicznego stworzenia oraz zaklęcia, a także horoskopy na najbliższy czas. Dodatkowo, znajdziecie dwa konkursy w których do wygrania się punkty oraz galeony! Prowadzą: Tori CollinsHelena Browen.

 

Redaktor Naczelna Newsville,