0
0
0
Trwają zapisy na XXXII rok szkolny >>ŚWISTOKLIK<<  
Happy Rames

Happy Rames to zabawy, które organizowane są na chacie Akademii Magii Ramesville lub na Naszej stronie. Każdego dnia po lekcjach o godz. 21:00 w Kryształowej Komnacie odbywać się będzie jedna zabawa o tematyce Harry'ego Pottera. Konkursy dotyczyć będą wiedzy przedmiotowej, wiedzy o Ramesville oraz ciekawostek ze świata HP. Będzie to idealna szansa zdobycia dodatkowych punktów i galeonów do rankingów. 

To jednak nie wszystko! W każdy poniedziałek przed rozpoczęciem Happy Rames, szkolny bot Kryształek będzie losować Szczęśliwą Literę na dany tydzień. Co to oznacza? Uczniom, których imię zaczyna się na wylosowaną literę w danym tygodniu przysługować będzie prawo skorzystania z nagrody.

Zabawa odbywa się w Kryształowej Komnacie w Naszej Akademii lub na stronie internetowej, a w zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Happy Rames odbywać się będzie od poniedziałku do piątku od godziny 21:00, a w każdy poniedziałek przed zabawą Kryształek będzie losować szczęśliwą literę! 

NAGRODY ZA SZCZĘŚLIWĄ LITERĘ

  • 25 punktów do RU/2 punkty do RN
  • 50 galeonów
  • wybór koloru nicka w Wielkiej Sali dla dowolnej osoby przez 7 dni
  • status halfoperatora w Kryształowej Komnacie na 7 dni
  • zwolnienie z jednej pracy domowej z dowolnego przedmiotu
  • dodanie dziennika lekcyjnego po terminie bez konsekwencji
  • zwolnienie z jednej kartkówki z dowolnego przedmiotu

PUNKTACJA

Punktacja w Happy Rames ustalana jest indywidualnie przez profesora prowadzącego zabawę w zależności od poziomu trudności. Nie może ona jednak przekraczać sumy 40 punktów i 40 galeonów. Nauczyciele mogą zdobyć 2 punkty do RN za organizację zabawy i 40 galeony za udział.