4400
5156
18029
4.07 - Konkurs z Dywinacji >>ŚWISTOKLIK<<
Losville

Losville to loteria Akademii Magii Ramesville, w której uczniowie losują w formularzu trzy szczęśliwe cyfry od 1-9. Następnie Kryształek wylosuje 3 Szczęśliwe Liczby i wyniki dostępne będą na stronie szkoły w bloku Losville oraz w newsie podsumowującym. Jeśli uczniowi uda się trafić jedną cyfrę otrzyma on 25 pkt i 25 gal, a za kolejne liczby przyznane zostaną dodatkowe gratyfikacje.

Zabawa odbywa się zgodnie z Harmonogramem roku szkolnego w na stronie szkoły. Jednakże uczeń może wysłać maksymalnie tylko jeden los. Kolejne wysłane losy spowodują dyskwalifikację uczestnika.

DODATKOWE GRATYFIKACJE

  • Trafione 3 liczby - 75 pkt lub 150 gal lub 1 ocena Wybitny o wadze (1) z aktywności z wybranego przedmiotu lub przekazanie obowiązku wstawienia dziennika lekcyjnego Dyrekcji
  • Trafienie 2 liczb - 50 pkt lub 100 gal lub lub 3 pkt do RN

Wybór dodatkowych gratyfikacji należy zgłosić na szkolną sowę dyrekcja.amr@gmail.com w dniu ogłoszenia wyników do godz. 23:59 podpisując się imieniem i nazwiskiem oraz w przypadku wybrania oceny również nauczycielowi prowadzącemu zajęcia. Ponadto zaznaczamy, że uczeń w całym semestrze może zawnioskować tylko o jedną ocenę z danego przedmiotu - kolejna ocena musi być z innego przedmiotu.