6604
15650
9835
21210
Zapisy na XLIV rok szkolny są OTWARTE. Zapraszamy!
Skrzydlate klucze


Skrzydlate Klucze
to zabawa organizowana zarówno na czacie, jak i stronie AM Ramesville. Na początku należy znaleźć trzy klucze ukryte na stronie szkoły i na podstawie wskazówek, które będą do nich przyczepione, odgadnąć miejsce, do którego zamka pasuje jeden ze znalezionych przedmiotów. Pomieszczenie znajduje się na czacie i może to być stały (np. amr_blonia) lub tymczasowy (np. amr_piwniczka_dyrektora) pokój należący do Akademii. Psotne chochliki dostały się do szkolnej Izby Pamięci i w powyższym miejscu ukryły część przedmiotu, który stamtąd pochodził (np. odznaki, pucharu czy dyplomu). Zadaniem uczestników jest znalezienie go i powiązanie z rzeczą w Izbie Pamięci.

Zabawa rozpoczyna się w sobotę i czas na wysyłanie odpowiedzi jest do niedzieli. Zadanie można uznać za skończone, gdy na szkolną sowę (dyrekcja.amr@gmail.com) zostanie wysłana wiadomość z poniższymi informacjami:

  • miejsce ukrycia kluczy wraz ze wskazówkami (można podać zarówno nazwę podstrony, jak i link do niej);
  • nazwa (join) pomieszczenia;
  • oryginalny przedmiot z Izby Pamięci.

Uczeń za wysłanie kompletu informacji dostanie 40 punktów/galeonów (15 za klucze ze wskazówkami, 10 za pokój, 15 za dopasowanie rzeczy z Izby), natomiast pierwsza osoba otrzyma dodatkowo 10 punktów/galeonów. Stażyści i nauczyciele starają się wyłącznie o galeony, które później zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę kryształów/punktów.