7838
8846
9243
7245
1.10 - nabór do redakcji „Newsville” (świstoklik) 3.10 - Kłamstwa Bujdki  3.10 - Rubinowe Wyzwania #1 (świstoklik 4.10 - Otrzęsiny Pierwszorocznych  5.10 - konkurs z Quidditcha (świstoklik)  7.10 - konkurs z OpCM (świstoklik)
Tajemnice Założycieli

Tajemnice Założycieli to zabawa organizowana na czacie przez prefektów domowych. Ich zadaniem jest wcielić się w czwórkę założycieli Hogwartu, tj. Godryka Gryffindora, Helgę Hufflepuff, Rowenę Ravenclaw oraz Salazara Slytherina i przygotować dla pozostałych członków ramesvillowskiej społeczności wieczór zabaw.

Każda z atrakcji jest punktowana indywidualnie, a liczba przyznanych punktów jest uzależniona od trudności zadania, jednak należy pamiętać, by za jeden konkurs nie przekroczyć progu 40 punktów/galeonów. Stażyści i nauczyciele za udział w zabawach zostają nagrodzeni wyłącznie galeonami, które następnie zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę kryształów/punktów. Organizatorzy wydarzenia, czyli prefekci domowi, będą nagradzani indywidualnie przez Opiekuna Prefektów i Dyrekcję po wcześniejszym zasięgnięciu opinii u pozostałych współorganizatorów.