12334
16037
17285
Każdego Dnia - Happy Rames  19.07 - Artykuły do Newsville (świstoklik)  19.07 - Konkurs dotyczący Newsville (świstoklik) 20.07 - Turniej Pojedynków 21.07 - Potterville      
Magiczny Labirynt

 

Magiczny Labirynt to zabawa, która podzielona jest na dwie części i jest organizowana zarówno na czacie AMR jak i na stronie. Na początku uczestnicy muszą odnaleźć na stronie słowa "klucze". Każdorazowo będzie ich aż pięć. Odnalezione słowa utworzą swego rodzaju zagadkę, w której poprawna odpowiedź wskaże drogę na odpowiedni pokój czatowy. Tam właśnie będzie czekać na uczestników druga część zabawy, której poprawne rozwiązanie stworzy puentę/słowo klucz między dwoma lokacjami. Bez poprawnej dedukcji zagadek nie uda się uczestnikowi wskazać głównej odpowiedzi.

Zabawa odbywa się w zgodnie z Harmonogram roku szkolnego, a w zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

PUNKTACJA

Pierwszy uczeń, który wyślę na sowę dyrekcji prawidłowe odpowiedzi z zagadek oraz ostateczne słowo klucz, które wiąże obie lokacje otrzyma 100 pkt i 100 gal. Pozostałe osoby otrzymają 50 pkt i 50 gal. Za samą próbę, ale bez powodzenia z wyjścia z Magicznego Labiryntu uczeń otrzyma 25 pkt i 25 gal. Nauczyciele mogą zdobyć aż 3 pkt i 50 gal.