31842
47273
48385
05.08 - konkurs z Dywinacji (świstoklik)  05.08 - konkurs Prefekta Hipogryfów (świstoklik 06.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  08.08 - Walizka Skamandera  09.08 - Milion w 25 sekund  09.08 - konkurs z Magomedycyny (świstoklik) 12.08 - konkursy z gazetki (świstoklik) 13.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  16.08 - realizacja wakacyjnej listy zakupów (świstoklik)  20.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  
REKLAMAVILLE

Reklamaville ma na celu rozpromowanie placówki Akademii Magii Ramesville. Ale po co to wszystko? Akademia nie może istnieć bez uczniów, więc musimy sprowadzić w Mury Akademii jak największą liczbę uczniów. Pokażmy mugolom, że Świat Magii istnieje!

Za reklamowanie Akademii zarówno uczeń jak i nauczyciel zostanie sowicie wynagrodzony w postaci punktów do Rankingów oraz galeonów. Ich ilość będzie zależna od systematyczności i ilości udostępnionych reklam. Ponadto jeżeli sprowadzicie do Akademii konkretną osobę, która w zapisie wyraźnie wskaże, że to od Was wie o Akademii (poda Wasze imię i nazwisko magiczne) zyskacie bonusowe +50 pkt (uczniowie) +2 pkt (nauczyciele). Jednocześnie zaznaczam, iż wyżej wymienione osoby muszą uczęszczać na zajęcia minimum przez pierwsze cztery tygodnie nauki.

Poniżej znajdziecie grafiki przygotowane przez Dyrekcję, które możecie używać do reklamowania Akademii. Reklamujcie Nas na stronach najczęściej odwiedzanych przez Was samych tj. Samequizy, Bezużyteczna, Besty, Demotywatory, Kwejk, Facebook, Instragram itd i aby uzyskać zasłużone punkty nie zapomnij udokumentować swojej pracy w postaci wykonania screenów/zdjęć i wyślij je na sowę dyrekcji (dyrekcja.amr@gmail.com). Nie zapomnij, aby dodpisać się imieniem i nazwiskiem.

>>ŚWISTOKLIK<<

Czy wiesz, że możesz zostać Łowcą Studentów? Nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy, że zareklamujesz Akademię minimum 50 razy i zachęcisz uczniów, że warto zostać uczniem Akademii Magii Ramesville. Na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa ufundowana przez Dyrekcję, dyplom pamiątkowy oraz wpis do Izby Pamięci.

Reklamaville dzieli się na dwa etapy. Reklama przed rozpoczęciem roku szkolnego oraz Reklama w trakcie trwania roku szkolnego. Na całość składa się tytuł Łowcy Studentów, a punkty są przydzielane z pierwszej części - w pierwszym tygodniu nauki i z drugiej części - w ostatnim tygodniu nauki.