5830
2006
5955
2938
 Trwają zapisy na XXXVI rok szkolny >>ŚWISTOKLIK<<  16.09 - II zebranie Ravenclawu >>ŚWISTOKLIK<<  21.09 - Znajdź Kryształka  21.09 - Rubinowe Wyzwania [1] >>ŚWISTOKLIK<< 22.09 - Otrzęsiny Pierwszorocznych  
Atak Gnoma

Atak Gnoma to zabawa organizowana podczas zajęć lekcyjnych na czacie. Raz na tydzień (zamiennie z Atakiem Akromantuli) pojawiać się będzie Gnom Leszek (bot) w salach i zadaniem uczniów jest pozbycie się Leszka poprzez chwycenie go w ręce, okręcenie wokół własnej osi i wyrzucenie z całej siły za okno jak najbliżej Zakazanego Lasu. W wykonaniu zadania należy użyć funkcji !wyrzuc (+5 pkt) 

Zabawa odbywać się będzie raz w tygodniu za wcześniejszym uzgodnieniem z nauczycielem prowadzącym, a udział w zabawie mogą brać uczniowie i stażyści danego przedmiotu. 

PUNKTACJA

Każdy uczeń za pozbycie się Gnoma w klimacie otrzymuje po 6 pkt i 6 gal. Uczeń, który użyje tylko komendy !wyrzuć otrzyma połowę punktów i galeonów. Ponadto pierwszej osobie, która zrobi to w klimacie otrzyma bonusowe 10 pkt i 10 gal. Stażyści mogą zdobyć 30 gal.