2314
3261
2463
1575
Napisz do nauczyciela!

Nurtuje cię pytanie związane z konkretnym przedmiotem? Nie wiesz, gdzie wysłać praktykę lub zadanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ poniżej znajdziesz adresy sów każdego profesora, który wykłada w naszej Akademii w XLII roku szkolnym. Korzystaj mądrze!

prof. Alan Moonstone
Eliksiry alanmoonstone@gmail.com
prof. Cynthia Kamack Historia Magii (kl. I) cynth.kamack@gmail.com
prof. Crispin Stewart Historia Magii (kl. II) cris.stew@onet.pl
prof. Rosalie Devine Latanie rosalie.devine@wp.pl
prof. Alice Wright Numerologia (kl. I) alicewright@interia.pl
prof. Narcyza Zoe Assassin Numerologia (kl. II)
Klub Pojedynków
narcyza_assassin@wp.pl
prof. Kazbiel Thundershout Obrona przed CM kazbiel.to@fejm.pl
Opieka nad MS
prof. Vivienne Levittoux Smokologia vivienne.levittoux@gmail.com
prof. Vesper De Laurentiis Transmutacja vesper.de.laurentiis@gmail.com
prof. Nathalina Maloy Wiedza o HP nathalina.maloy@gmail.com 
prof. Cecily Elton
Wróżbiarstwo cecilyelton1@gmail.com
prof. Isabella Stewart Zaklęcia isabella0stewart@gmail.com
prof. Moria Nerios Zielarstwo morianerios@gmail.com