6494
7428
8083
6153
1.10 - nabór do redakcji „Newsville” (świstoklik) 3.10 - Kłamstwa Bujdki  4.10 - Otrzęsiny Pierwszorocznych
Napisz do nauczyciela!

Nurtuje cię pytanie związane z konkretnym przedmiotem? Nie wiesz, gdzie wysłać praktykę lub zadanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ poniżej znajdziesz adresy sów każdego profesora, który wykłada w naszej Akademii w XL roku szkolnym. Korzystaj mądrze!

prof. Aria Carter Eliksiry (kl. I) prof.ariacarter@gmail.com
prof. Anley Wise Eliksiry (kl. II) anley.wise@gmail.com
prof. Crispin Stewart Historia Magii cris.stew@onet.pl
prof. Alice Wright Numerologia (kl. I) alicewright@interia.pl
prof. Narcyza Zoe Assassin Numerologia (kl. II) narcyza_assassin@wp.pl
prof. Federico Castillo Obrona przed CM (kl. I) prof.fedecastillo@gmail.com
prof. Kazbiel Thundershout Obrona przed CM (kl. II) kazbiel.to@fejm.pl
Opieka nad MS
prof. Karoline Grey Quidditch karo.grey6@gmail.com
prof. Vivienne Levittoux Transmutacja vivienne.levittoux@gmail.com
prof. Nathalina Maloy Wiedza o HP nathalina.maloy@gmail.com 
prof. Elias Levine Wróżbiarstwo levine.03@interia.pl
prof. Isabella Stewart Zaklęcia i Uroki isabellaballerinihp@gmail.com
prof. Moria Nerios Zielarstwo morianerios@gmail.com