34764
35476
35283
39902
Napisz do nauczyciela!

Nurtuje cię pytanie związane z konkretnym przedmiotem? Nie wiesz, gdzie wysłać praktykę lub zadanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ poniżej znajdziesz adresy sów każdego profesora, który wykłada w naszej Akademii w XLI roku szkolnym. Korzystaj mądrze!

prof. Alan Moonstone
Eliksiry (kl. I) alanmoonstone@gmail.com
prof. Aria Carter Eliksiry (kl. II) prof.ariacarter@gmail.com
prof. Crispin Stewart Historia Magii cris.stew@onet.pl
prof. Narcyza Zoe Assassin Numerologia (kl. I) narcyza_assassin@wp.pl
prof. Alice Wright Numerologia (kl. II) alicewright@interia.pl
prof. Kazbiel Thundershout Obrona przed CM kazbiel.to@fejm.pl
Opieka nad MS
prof. Rosalie Devine
Quidditch rosalie.devine@wp.pl
prof. Vesper De Laurentiis Transmutacja (kl. I) vesper.de.laurentiis@gmail.com
prof. Vivienne Levittoux Transmutacja (kl. II) vivienne.levittoux@gmail.com
prof. Nathalina Maloy Wiedza o HP nathalina.maloy@gmail.com 
prof. Cecily Elton
Wróżbiarstwo (kl. I) cecilyelton1@gmail.com
prof. Elias Levine Wróżbiarstwo (kl. II) levine.03@interia.pl
prof. Isabella Stewart Zaklęcia i Uroki isabella0stewart@gmail.com
prof. Moria Nerios Zielarstwo morianerios@gmail.com